Cain Velasquez oficjalnie powróci do oktagonu UFC po długiej przerwie od startów. Były mistrz kategorii ciężkiej zmierzy się 17 lutego z niebezpiecznym Francisem Ngannou na gali UFC on ESPN 1. Poniżej możecie zobaczyć w jakiej formie jest obecnie Velasquez.

65 KOMENTARZE

 1. Cain wygląda jak 55-latek podczas okresowych badań w pracy:siara:

  Lekarz mu powie, że ogólnie to zdrowy, ale boczku i piwa to już codziennie lutować nie może.

 2. Za to go uwielbiam, przecież on wygląda jak Czesiek na wdechu, 50 letni spawacz, ściągnięty z kanapy 😀

 3. Miałem mu kibicować w walce z Mokabe, ale zaobaczyłem zdjęcie i uświadomiłem osbie, że nie było go tak dawno, że zapomniałem, że jest pierdolonym rasistą. WAR MUGABE.

 4. Wrócić mu będzie kurewsko ciężko po takiej przerwie no ale życzę mu żeby mu się udało bo jak był zdrowy i walczyl to nie dalo się nudzić na jego walkach

 5. Dobrze , że w ogóle wraca , ale nie licze na wielki come back , Francis to jedno z najgorszych zestawień dla niego

 6. Dobrze , że w ogóle wraca , ale nie licze na wielki come back , Francis to jedno z najgorszych zestawień dla niego

  Jak Ty chyba po wojaku.

  Widziałeś walkę Francisa z Miociciem?

  Przecież Ngannou to jest najlepszy match-up dla Caina że wszystkich wojowników z czołówki.

 7. Widz

  Jak Ty chyba po wojaku.

  Widziałeś walkę Francisa z Miociciem?

  Przecież Ngannou to jest najlepszy match-up dla Caina że wszystkich wojowników z czołówki.

  Widziałem , ale popatrz na walke Francis vs Curtis ? Cain vs Werdum , nie sądze że Cain szybko sprowadzi Francisa , biorąc pod uwage sile jaka dysponuje murzyn i sile ciosu w pierwszych rundach , nie mowie ze Nganou wygra  , ale rdza to rdza

 8. Rdza sra, Mambo nie ma kondycji, Cain będzie klinczował i w drugiej rundzie go ubije jak muchę w kiblu.

 9. Broda nie jest bez znaczenia. Ma optycznie powiększyć szczękę, aby ciosy Makumby nie dochodziły do celu. Ponadto ma za zadanie wywoływać dyskomfort u bambo podczas walki w klinczu, gdzie nie tylko ostre będą łokcie i kolana, ale także włosy, które będą deprymowac i wyrządzac mikrourazy. Siwizna na brodzie ma sprawic, aby rywal poczuł psychiczną przewagę i zlekcewazyl rzekomo podstarzalego Caina. Będzie morderstwo.

 10. Dobrze , że w ogóle wraca , ale nie licze na wielki come back , Francis to jedno z najgorszych zestawień dla niego

  to jedno  z najlatwiejszych zestawien, jesli cos z caina jeszcze zostalo. Duzo leplszy bokser jds prawie 50 min byk tlamsziony, wiec nugu ma 5% szans na luja z ca;ej epy.

 11. Koszulka Google mnie rozwaliła :heart::heart: Propsy dla trenera, że nie ulega fajterskiej modzie i przychodzi w byle czym 😆

 12. Ngannou dobrze sobie radzi z kontry, a dopóki będzie miał siłę, nie da się sprowadzić/utrzymać na ziemi. Patrząc też na to, co Miocic przyjął w 1 rundzie, nie sądzę, by Cain był w stanie przetrwać podobne obrażenia. Szczęka mi nie opadnie jeśli wygra, ale faworyzuję Predatora.

 13. Nie wiem czy bardziej typować, że go nasz Afrykanin do 2 rundy ubije czy sam – litościwie dla siebie – wcześniej wypadnie z kontuzją.

 14. No właśnie, Ngannou ma swoje liczne ograniczenia które obnażył bezlitośnie Stipe. Mimo to, jest on niewygodnym rywalem, praktycznie dla każdego. Szczególnie w pierwszej czy drugiej rundzie. Silny, jego ciosy urywają głowy, a kiedy jest świeży ma świetną dynamikę i czutkę do boksu.

  Gdyby to był Cain w szczytowej formie, nie miałbym wątpliwości. A tak stawiam nieznacznie na Ngannou.

 15. Broda nie jest bez znaczenia. Ma optycznie powiększyć szczękę, aby ciosy Makumby nie dochodziły do celu. Ponadto ma za zadanie wywoływać dyskomfort u bambo podczas walki w klinczu, gdzie nie tylko ostre będą łokcie i kolana, ale także włosy, które będą deprymowac i wyrządzac mikrourazy. Siwizna na brodzie ma sprawic, aby rywal poczuł psychiczną przewagę i zlekcewazyl rzekomo podstarzalego Caina. Będzie morderstwo.

  :DC:

 16. Broda nie jest bez znaczenia. Ma optycznie powiększyć szczękę, aby ciosy Makumby nie dochodziły do celu. Ponadto ma za zadanie wywoływać dyskomfort u bambo podczas walki w klinczu, gdzie nie tylko ostre będą łokcie i kolana, ale także włosy, które będą deprymowac i wyrządzac mikrourazy. Siwizna na brodzie ma sprawic, aby rywal poczuł psychiczną przewagę i zlekcewazyl rzekomo podstarzalego Caina. Będzie morderstwo.

  A moze po prostu jest juz stary? 😆

 17. Choćby chuj na chuju stanął, to zawsze za Cainem. Mbumbate nie ma żadnych zapasów, więc będzie plecami wycierał podłogę niczym przydrożny kurwiszon, a zerowa obrona przed GNP doprowadzi do szybkiego TKO.

 18. Eee tam przesadzacie co poniektórzy… przecież Cain wyglądał tak raczej przez większość kariery z tą tylko różnicą, że na załączonym powyżej zdjęciu ma zarośniętą gębę 😛 Poza tym – odnośnie Cain'a – podobnie jak niegdyś Fedora – wygląd nie ma absolutnie żadnego znaczenia w kontekście formy fizycznej. Koniec kropka!

 19. Do wszystkich kibiców Tej brązowej podstarzalej dumy : szykujcie chusteczki na jego powrót a zarazem zakończenie kariery, daje mu minute z tym predatorem, maksymalnie

 20. Nie wiem o co wam chodzi, jedyne co się zmieniło to zajebista siwizna dodająca +100 do mocy, nie znacie się kurwa

 21. Są swieta, może go rozjebalo tak przez kaupste z grochem :goldi:

  ale ulaniec

  Cain wygląda jak 55-latek podczas okresowych badań w pracy

  Ej, ale dla mnie to jak na niego to świetnie wygląda. :C Chudo!

  Za to go uwielbiam, przecież on wygląda jak Czesiek na wdechu, 50 letni spawacz

  Wygląd Caina zawsze robi mega wrażenie. Niebywały antygen do sylwetki.

  Cain wygląda jak Shogun plus size. Na całe szczęście sylwetka nie walczy.

  No co, gruby jak zawsze. :rutekajak:

  Brzuch do zdjęcia wciąga jak 50-letni Janusz na plaży w Międzyzdrojach.

  :śmiech:

  No forma po chuju. Jak ja po świętach.

  Z tym brzuchem  to dojebal do pieca.

  "Nigdy nie miałem lepszego brzucha,wy ebane polskie kuhwy!!!"-Cain Velasquez 2018

 22. Czekaj, czekaj jak to było???…mięśnie nie walczą…czy jakoś tak…:muttley:

  A tak poważnie to WOJNA CAIN!!!

 23. Nie robiąc kompletnie nic od lat, zero aktywności fizycznej wyglądam lepiej niż Cain w formie, ale to chyba w tym wypadku nic nadzwyczajnego 😀 chłop strasznie zapuszczony, zdziadziały.. ale i tak #TeamCain

 24. Nie robiąc kompletnie nic od lat, zero aktywności fizycznej wyglądam lepiej niż Cain w formie, ale to chyba w tym wypadku nic nadzwyczajnego 😀 chłop strasznie zapuszczony, zdziadziały.. ale i tak #TeamCain

  To jest ta słynna genetyka wysranej jagody.

 25. To jest ta słynna genetyka wysranej jagody.

  Cytując mojego znajomego 'to nie ma wyglądać, to ma napierdalać' 😀

 26. To że zalany to nic nie znaczy. Cain zawsze, podobnie jak Fedor, wyglądał jak podtłuszczony średni, a i tak rozwalał wszystkich jak gnój po polu.

  Bardziej interesujące jest to, że Cain niezwykle się postarzal na twarzy. Siwa broda swoje robi, ale czy to w ogóle normalne, że gościu dobrze przed czterdziechą jest siwiutki i wygląda jak dziad?

 27. To że zalany to nic nie znaczy. Cain zawsze, podobnie jak Fedor, wyglądał jak podtłuszczony średni, a i tak rozwalał wszystkich jak gnój po polu.

  Bardziej interesujące jest to, że Cain niezwykle się postarzal na twarzy. Siwa broda swoje robi, ale czy to w ogóle normalne, że gościu dobrze przed czterdziechą jest siwiutki i wygląda jak dziad?

  Norma, w jego wieku będę podobnie wyglądał(za 5 lat) chyba taki"gen":smile:

 28. To że zalany to nic nie znaczy. Cain zawsze, podobnie jak Fedor, wyglądał jak podtłuszczony średni, a i tak rozwalał wszystkich jak gnój po polu.

  Bardziej interesujące jest to, że Cain niezwykle się postarzal na twarzy. Siwa broda swoje robi, ale czy to w ogóle normalne, że gościu dobrze przed czterdziechą jest siwiutki i wygląda jak dziad?

  Norma może nie, ale są tacy. Mojej byłej ojciec też w ciągu roku z bruneta na gołębia. Zawsze zganiał na formoze :mamed:

 29. Stary? Zetnie tą siwą brodę i odejdzie mu 15 lat. Gruby? Przecież Cain zawsze miał taką sylwetkę. Ja nie wiem o co Wam w ogóle chodzi. Cain rozpierdoli Ngannou, potem zniszczy Stiopica. Mark my words.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.