Zdjęcie dnia a na nim „lecący na złoto” Daniel Cormier. Mistrz dwóch kategorii wagowych w żartobliwy sposób opisał swoją miłość do 8 mistrzowskich pasów UFC podpisując zdjęcie słowem „golddigger” które można przetłumaczyć jako kobietę naciągająca bogatych mężczyzn na pieniądze.

Cormier pierwsze mistrzostwo UFC zdobył 23 maja 2015 roku na gali UFC 187 poddając duszeniem Anthony`ego „Ruble” Johnsona. Stawką w tej walce był zwakowany z powodu problemów z prawem pas Jona Jonesa. Od tego czasu „DC” był niepokonany w oktagonie demolując wszystkich swoich przeciwników z jednym wyjątkiem kiedy to na gali UFC 214 przegrał w rewanżowym starciu z Jonem Jonesem. Wynik tej walki ostatecznie zmieniono z powodu wpadki dopingowej „Bonesa”. Co ciekawe, Cormier 8 mistrzowskich pasów UFC zdobył w 6 wygranych walkach.

5 KOMENTARZE

  1. Dlaczego tam jest 8 pasow? Nie powinno być przypadkiem 7? Dostał 2 pasy za ostatni pojedynek czy moze jak ost przegrał z Jonsem i bylo nc to tez dostał?

  2. @majkelo89DJ zapracował skilsem w swojej kategori to ma proste za darmo mu ich nie dali…Wracajac do tematu skad 8 pasów ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.