Mike Brown, główny trener Mateusza Gamrota w klubie American Top Team, bardzo ceni sobie współpracę z Polakiem. „Gamer” szykuje się w ATT do kolejnej walki w oktagonie UFC.

Mateusz Gamrot od wielu lat współpracuje z klubem American Top Team. Już za czasów walk dla KSW pojawiał się na macie klubu z Florydy. Od początku też Polak współpracuje tam z trenerem Mikiem Brownem. Aktualnie „Gamer” przygotowuje się w ATT do kolejnej walki, a Brown nie kryje, że cieszy się, iż może ponownie współpracować z Mateuszem. W jednym z najnowszych wpisów w mediach społecznościowych trener napisał:

Mateusz Gamrot zawsze wnosi do ATT najlepszą energię. Jest człowiekiem, który wie, gdzie chce być i wie, jak tam dotrzeć…

Odpowiadając na komentarz Joanny Jędrzejczyk Brown dodał również:

Polska kondycja i mentalna siła zawsze robią wrażenie!

9 marca Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem w oktagonie UFC. Mateusz ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. W Podczas gali UFC 294, która odbyła się w październiku w Abu Zabi, Mateusz był rezerwowym zawodnikiem do walki mistrzowskiego o pas wagi lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem a Alexandrem Volkanovskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Mike Brown, główny trener Mateusza Gamrota w klubie American Top Team, bardzo ceni sobie współpracę z Polakiem. „Gamer” szykuje się w ATT do kolejnej walki w oktagonie UFC. Mateusz Gamrot od wielu lat współpracuje z klubem American Top Team. Już za czasów walk dla KSW pojawiał się na macie klubu z Florydy. Od początku też […]

Odpowiedz polub

click to expand...