Kenny Florian i Jessica Penne w najnowszym odcinku UFC Now wspominają jedne z najlepszych momentów w UFC, gdy zawodnicy okazywali szacunek rywalom po walce.

7 KOMENTARZE

  1. A Silva Sonnena po ich drugiej walce na grilla zaprosił i nie było tego 🙁

  2. Jak zobaczylem tytuł to od razu w myslach mi wyskoczył Machida jak dla mnie bez dyskusyjne 1 miejsce… ale nie wiem skad tam sie wziął Rudy z Mendesem.(?).

  3. @bombers chyba dlatego, że mocno cisneli się przed walka w mediach, ostrzej niż inni zawodnicy a po walce jednak to słynne zdjęcie gdy Conor dziękuję Mendesowi i nawzajem. Chodziło pewnie o kontrast sytuacji przed walką i po niej.

  4. @Kacperdokladnie jak napisał michallo pocisk byl potem non stop tym bardziej smieszniejszy ze Mendes jak ta pussy dziedział i tylko słuchał… a Może gratulowali sobie ze zarobili na tej walce jak dobrze wiemy jaka ksywę ma Chad i jak Conor lubi Kaske…. tez ptrzac na to z tej strony to praktycznie każdy po walce sie przytula i bije piątki

  5. Jak zobaczylem ronde to pomyslalem sobie ze powinni zrobic temat "zawodnicy nie okazuja sobie szacunku po czym dostaja srogi wpierdol"

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.