tom aspinall

Tom Aspinal, który wystąpi w walce wieczoru nadchodzącej gali UFC w Londynie, twierdzi, że w oktagonie nie miał jeszcze okazji do tego, aby zaprezentować pełnię swoich umiejętności.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. W tym czasie stoczył cztery pojedynki i wszystkie wgrał przed czasem, a to jego zdaniem sprawiło, że nie pokazał jeszcze wszystkiego, co potrafi. Przed walką w Londynie Aspinall podczas spotkania z mediami powiedział:

Wiele osób i zawodników myśli, że jestem dobry tylko w określonych rzeczach, a ja zwyczajnie nie miałem jeszcze okazji do zaprezentowania wszystkiego, co potrafię. Do tej pory przebywałem w oktagonie tak krótko, że nie było okazji do pokazania zapasów, grapplingu, kardio, kopnięć. Chciałbym na jak najdłuższy czas pozostać tajemnicą. Zawodnicy w wadze ciężkiej myślą, że wiedzą o mnie wszystko, a prawda jest taka, że gówno wiedzą.

Tom Aspinal przed wejściem do UFC Aspinal bił się dla organizacji Cage Warriors. Anglik od siedmiu walk pozostanie niepokonany. W ostatnich dwóch bojach pobić Andreia Arlovskiego iSergeya Spivaka.

Podczas gali UFC Fight Night 204, która odbędzie się w Londynie, Tom Aspinall zmierzy się z Alexandrem Volkovem. Wydarzenie odbędzie się 19 marca. Drugim starciem wieczoru tej gali będzie pojedynek Arnolda Allena z Danem Hookerem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of blazini
blazini

PRIDE FC
Heavyweight

7,183 komentarzy 24,201 polubień

Zawodnicy wadze ciężkiej myślą, że wiedzą o mnie wszystko, a prawda jest taka, że gówno wiedzą.

To niegrzeczne, trochę kultury.

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

KSW
Middleweight

5,510 komentarzy 11,184 polubień

Jakoś mam sympatię do niego. Jest ciekaw jak będzie sobie dalej radził.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of UFC Polska
UFC Polska

BAMMA
Bantamweight

795 komentarzy 1,417 polubień

Kibicuje Tom, ale żeby w tej walce najbliższej nie wyszło legendarne polish cardio

Odpowiedz polub