Organizacja ONE Championship na koniec maja planuje galę ONE: Dynasty of Heroes, która odbędzie się w jej rodzimym Singapurze. Natomiast już 17 czerwca UFC również zaplanowało swoje wydarzenie w tym mieście. Victor Cui, dyrektor zarządzający ONE, zapytany o swoje spojrzenie na tę sytuację powiedział, że nie jest dla niego żadnym zaskoczeniem to, iż UFC pojawia się kolejny raz w Azji.

Nie jestem zaskoczony tym, że UFC wraca do Azji. Przecież oni mają tu swoje biuro od kilku lat, powstało ono jeszcze przed założeniem ONE. Każda organizacja będzie starała się zrobić jak najlepszą kartę walk, by przyciągnąć fanów. My zawsze skupiamy na tym, na czym się znamy i w co wierzymy. Staramy się opowiadać wspaniałe historie naszych sportowców, historie o wartościach, które niosą z sobą sporty walki. Wartościach takich jak honor, szacunek, ciężka praca, poświęcenie i pokora. To są bowiem wartości, które Azja docenia.

Cui dodał również, że ONE działa w Azji na wielu polach i nie skupia się na samych galach.

Z biznesowego punktu widzenia, zawsze skupiamy się na tym, by się udoskonalać i zmieniać tak, by mieć pewność, że dostarczamy coraz lepszy produkt dla naszych fanów. Działamy także poza galami, prowadzimy seminaria i spotkania, działamy aktywnie w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Przy okazji warto przypomnieć, że podczas gali UFC Fight Night, która odbędzie się w Singapurze, Marcin Tybura zawalczy z Andreiem Arlovskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.