Kevin Holland

Podczas gali UFC 256 kibice mieli okazję zobaczyć świetny nokaut w wykonaniu Kevina Hollanda. Amerykanin pokonał Ronaldo „Jacare” Souzę i było to dla niego piąte zwycięstwo odniesione w tym roku. Szef UFC, Dana White, jest pod wrażeniem tego zawodnika.

Kevin Holland ma za sobą świetny czas w karierze. W 2020 roku Amerykanin wychodził do oktagonu aż 5 razy i za każdym razem to jego ręce były unoszone w geście zwycięstwa. Ostatnia wygrana zrobiła szczególne wrażenie na szefie UFC.

Walczył pięć razy w tym roku. Zniszczył „Jacare” walcząc z pleców. To co zrobił było bardzo, bardzo imponujące. Byłem pod wrażeniem.

White podczas konferencji prasowej po gali UFC 256 dodał też, że bardzo ceni Hollanda jako człowieka.

Ciesz się, bo bardzo lubię tego dzieciaka. Jest świetnym człowiekiem. Zarobił od cholery pieniędzy w tym roku. Zarobił górę pieniędzy. Nie mogło trafić na lepszego człowieka.

Oficjalne zarobki Hollanda w 2020 roku zostały podane do publicznej wiadomości tylko przy gali UFC on ESPN: Overeem vs. Harris. Wówczas Kevin otrzymał za walkę i zwycięstwo 52 tysiące dolarów.

Wiadomo również, że w 2020 roku Kevin Holland otrzymał trzy bonusy za występy wieczoru w wysokości 50 tysięcy dolarów.

Zobacz również: „Nie lubię go i nie napiłbym się z nim” – Błachowicz o nienawiści do rywali

15 KOMENTARZE

 1. Ta, gore pieniedzy. Danka pewnie w miecha tyle zarabia

  Raczej w 10dni, Holland powiedzmy 500 tysi, Dejna szacowane zarobki roczne to 19mln dolków.

 2. Raczej w 10dni, Holland powiedzmy 500 tysi, Dejna szacowane zarobki roczne to 19mln dolków.

  Nie zapomnijmy że Dana dostał chyba 350mln$ za udziały, a od 2016 dostaje 20mln$ rocznie  i będzie na stołku na pewno do 2025

 3. Ta, gore pieniedzy. Danka pewnie w miecha tyle zarabia

  Nie zapomnijmy że Dana dostał chyba 350mln$ za udziały, a od 2016 dostaje 20mln$ rocznie  i będzie na stołku na pewno do 2025

  No i chuj, podniósł ten sport z kolan, bez niego UFC by nie istniało. Z czym jest wieczny problem do Dejny, bo nie rozumiem? Kawał chujka z niego, kłamie często bo taka jego rola, ale akurat wiele zrobił dla zawodników, UFC i samego sportu. Jak Dana odszedłby to w erze WME-IMG  i następnych, to będzie oznaczać pomroczność ciemną. Ale jak to mówi klasyk: Wam się oczy otworzą, jak mnie się zamkną.

 4. No i chuj, podniósł ten sport z kolan, bez niego UFC by nie istniało. Z czym jest wieczny problem do Dejny, bo nie rozumiem? Kawał chujka z niego, kłamie często bo taka jego rola, ale akurat wiele zrobił dla zawodników, UFC i samego sportu. Jak Dana odszedłby to w erze WME-IMG  i następnych, to będzie oznaczać pomroczność ciemną. Ale jak to mówi klasyk: Wam się oczy otworzą, jak mnie się zamkną.

  Przecież nikt tu nie ma problemu tylko trochę po polaczkowemu piszemy o pieniądzach. A Dejne osobiścię lubię, więc chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem

 5. Przecież nikt tu nie ma problemu tylko trochę po polaczkowemu piszemy o pieniądzach. A Dejne osobiścię lubię, więc chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem

  Z czytania ze zrozumieniem miałem zawsze szóstki, więc źle zaadresowany zarzut bijacz

 6. Holland kupi sobie kolejne auta oczywiscie jak babcia mu pozwoli. Nalezy mu sie walczy w chuj widowiskowo a Lysy kocha takich gosci. W nowym kontrakcie na pewno juz zera beda sie zgadzac. Dobrze sie chlopak zapowiada.

 7. Ciekawe czy będzie jak jego koledzy, że rozpierdoli wszystko w tri miga i będzie potem płacz że ni mo na chleb.

  Aczkolwiek walczy bardzo często, więc przynajmniej na razie mu to nie grozi.

 8. Danka zaczyna już jak Pudzian powtarzać te swoje teksty o dzieciakach i pieniądzach i o tym jak się cieszy :razz:udziaonicbyniedao:

  Bo to szalony gangster!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.