chrisweidman

W sierpniu do klatki organizacji powrócił jej były mistrz, Chris Weidman i pokonał w niej Omari Akhmedova. Dzięki temu zwycięstwu Amerykanin odbił się po ostatnich dwóch przegranych i teraz czeka na kolejne zestawienie w oktagonie. Jak sam powiedział w audycji „Submission Radio” od UFC otrzymał propozycję starcia z Dereckiem Brunsonem, który zabiega o pojedynek z Paulo Costą.

Zobacz również: „Podpisz kontrakt” – Brunson naciska na Costę w sprawie walki

Na początek stycznia zaproponowali mi Brunsona, co mi pasuje pod względem terminu powrotu. Zgodziłem się więc, ale umowa nie jest dograna. Z tego co słyszałem Brunson odrzucił tę propozycję i nie chce ze mną walczyć. Pewnie myśli, że teraz nie jestem dla niego odpowiednim rywalem i chce się bić z kimś kto jest wyżej w rankingu. Dla mnie to jest dziwne, bo myślę, że to byłaby dobra walka.

Weidman odniósł się również do pomysłu potencjalnego starcia z Paulo Costą.

Myślę, że to byłaby dla mnie dobra opcja. Jestem otwarty na każdego rywala, który może mnie wywindować. On właśnie walczył o tytuł, więc czemu nie?

Weidman to były mistrz UFC. Aktualnie ma jednak za sobą trudniejszy okres w karierze. Przed ostatnim starciem, na sześć walk wygrał tylko raz i był po dwóch porażkach z rzędu. Zawodnik liczy jednak cały czas na powrót na szczyt i możliwość walki mistrzowskiej.

20 KOMENTARZE

 1. Krzysiek vs Brunson to jest walka , która powinna się odbyć. Dwóch rozbitych zawodników nie walczących już o nic. Chociaż moment. Krzysiek chyba jest bliski walki o pas nie ?

 2. Dobra walka. Dawać Krzysia, zobaczymy co jeszcze potrafi. Brunson jest super groźny.

  Krzysiek vs Brunson to jest walka , która powinna się odbyć. Dwóch rozbitych zawodników nie walczących już o nic. Chociaż moment. Krzysiek chyba jest bliski walki o pas nie ?

  Ale pierdolenie. O nic? Brunson przed chwilą ujebał Shahbazyana, o którym mówiło się, że najmłodszy future champ. Mają jeszcze dużo pokazania, zarówno Derek jak i Chris.

 3. Dobra walka. Dawać Krzysia, zobaczymy co jeszcze potrafi. Brunson jest super groźny.

  Ale pierdolenie. O nic? Brunson przed chwilą ujebał Shahbazyana, o którym mówiło się, że najmłodszy future champ. Mają jeszcze dużo pokazania, zarówno Derek jak i Chris.

  Ironia? Czy mówisz teraz serio bo nie wiem 😀

 4. Ironia? Czy mówisz teraz serio bo nie wiem 😀

  Zero ironii. Nie było tak? Edmen miał być przyszłym mistrzem, rozpierdalator. Wchodzi Derek i uczy go MMA. Chris też się odbuduje, ale to czas musi pokazać.

 5. Chris też się odbuduje, ale to czas musi pokazać.

  :DC: ale z Ciebie śmieszek @baju, "Chris też się odbuduje". O ile Derek faktycznie może dać jeszcze kilka fajnych walk, tak w Krzyśka kompletnie już nie wierzę. To znaczy, owszem również może dać kilka ekscytujących walk, ale zakończonych co najwyżej jego nokautem:gabi_much_love:

 6. Zero ironii. Nie było tak? Edmen miał być przyszłym mistrzem, rozpierdalator. Wchodzi Derek i uczy go MMA. Chris też się odbuduje, ale to czas musi pokazać.

  Nie , nie było tak. Nikt z  Edmena nie robił żadnego mistrza ani rozpierdalatora bo sklepał kilku placków plus rozbitego Taversa. Miał łatwo odjebać Brunsona a tu zonk bo Derek się po nim przejechał. A śmieszek z Ciebie faktycznie skoro sądzisz , że Krzysiu się odbuduje. Jak on ma się odbudować skoro ledwo ledwo daje radę Akhmedovi? To już nawet nie mówię o walkach z czołówką bo ta odjechała mu już dawno a właśnie o takich zawodnikach jak Akhmedov.

 7. Nie , nie było tak. Nikt z  Edmena nie robił żadnego mistrza ani rozpierdalatora bo sklepał kilku placków plus rozbitego Taversa. Miał łatwo odjebać Brunsona a tu zonk bo Derek się po nim przejechał. A śmieszek z Ciebie faktycznie skoro sądzisz , że Krzysiu się odbuduje. Jak on ma się odbudować skoro ledwo ledwo daje radę Akhmedovi? To już nawet nie mówię o walkach z czołówką bo ta odjechała mu już dawno a właśnie o takich zawodnikach jak Akhmedov.

  :DC: ale z Ciebie śmieszek @baju, "Chris też się odbuduje". O ile Derek faktycznie może dać jeszcze kilka fajnych walk, tak w Krzyśka kompletnie już nie wierzę. To znaczy, owszem również może dać kilka ekscytujących walk, ale zakończonych co najwyżej jego nokautem:gabi_much_love:

  Czas pokaże kto ma rację. Robicie z nich jakichś inwalidów co dla mnie jest bardziej śmieszne niż moja postawa. 🙂 Przekonamy się kto ma rację w następnych walkach. Nie mówię, że to mistrzowie, ale to nadal światowa czołówka, którą należy szanować. Ja mam spory szacunek do ludzi, którzy składają mnie w precla w sekundy i nigdy nie rozumiałem jak można obrażać takich zawodników. Krytyka to jedno, a śmianie się z nich w necie to drugie. W twarz byłoby cichutko i prośby o foty.

 8. Czas pokaże kto ma rację. Robicie z nich jakichś inwalidów co dla mnie jest bardziej śmieszne niż moja postawa. 🙂 Przekonamy się kto ma rację w następnych walkach. Nie mówię, że to mistrzowie, ale to nadal światowa czołówka, którą należy szanować. Ja mam spory szacunek do ludzi, którzy składają mnie w precla w sekundy i nigdy nie rozumiałem jak można obrażać takich zawodników. Krytyka to jedno, a śmianie się z nich w necie to drugie. W twarz byłoby cichutko i prośby o foty.

  Ale nikt z nas nie mówi, że spuściłby łomot Weidmanowi. Mówimy tylko, że robi to cała czołówka (i nie tylko) jego kategorii wagowej i przecież wcale nie mijamy się z prawdą.

  I żeby nie było offtopu – zarówno Brunson jak i Costa wysyłają Krzycha na cmentarz :mamed:

 9. Czas pokaże kto ma rację. Robicie z nich jakichś inwalidów co dla mnie jest bardziej śmieszne niż moja postawa. 🙂 Przekonamy się kto ma rację w następnych walkach. Nie mówię, że to mistrzowie, ale to nadal światowa czołówka, którą należy szanować. Ja mam spory szacunek do ludzi, którzy składają mnie w precla w sekundy i nigdy nie rozumiałem jak można obrażać takich zawodników. Krytyka to jedno, a śmianie się z nich w necie to drugie. W twarz byłoby cichutko i prośby o foty.

  No tak. I oczywiście jakieś Twoje głupie gadanie o tym , że na żywo to dostalibyśmy wpierdol i w ogóle… Dziwny jakiś jesteś gościu , bez kitu. Co ma jedno wspólnego z drugim? Nie można wyrazić swojego zdania , które podziela pewnie większość ? Przypomnij sobie Twój post o Andersonie Silvie z wczoraj odnośnie jego emerytury jak go krytykowałeś. Można ? Można.

 10. Z kim Krzysiek nie zawalczy tak ten pan :kis:może być zazdrosny, że to nie on był tym który został wyniesiony w trumnie z klatki.

 11. Czy wy serio za każdym razem musicie akurat to nostalgiczno-romantyczne foto tego dzbana wstawiać, jakby tęsknił za homoseksualnym partnerem?

  :siara:

 12. No tak. I oczywiście jakieś Twoje głupie gadanie o tym , że na żywo to dostalibyśmy wpierdol i w ogóle… Dziwny jakiś jesteś gościu , bez kitu. Co ma jedno wspólnego z drugim? Nie można wyrazić swojego zdania , które podziela pewnie większość ? Przypomnij sobie Twój post o Andersonie Silvie z wczoraj odnośnie jego emerytury jak go krytykowałeś. Można ? Można.

  Nie chodzi o wyrażanie swojego zdania, a o ośmieszanie ich. Ja nie jestem tego fanem i tyle. Można krytykować, a można pisać "RIP Michał" albo nazywać Jonesa "zjebem nad zjebami". Dla mnie to nic konstruktywnego, nic nie wnosi do życia kogokolwiek. Jestem dziwny, nie dogadamy się. 🙂

 13. Czy wy serio za każdym razem musicie akurat to nostalgiczno-romantyczne foto tego dzbana wstawiać, jakby tęsknił za homoseksualnym partnerem?

  :siara:

  Były mistrz najlepszej organizacji na świecie dzbanem.

  No, ok.

 14. To akurat o niczym nie świadczy.

  BJ Penn jest tego świetnym przykładem

  Ale Penn jak pener napierdala się pod knajpami z jakimiś randkowymi grubasami i dostaje bęcki.

  To że Krzysztof Weidman ciągle che być na szczycie i mówi że zawalczy z każdym, wszędzie i o każdej porze to świadczy że jest dzbanem?

  A co ma mówić?

  Dajcie mi jakiegoś łatwego leszcza, bo ciosu nie trzymam?

  W Ameryce?

  No proszę was.

 15. Ale Penn jak pener napierdala się pod knajpami z jakimiś randkowymi grubasami i dostaje bęcki.

  To że Krzysztof Weidman ciągle che być na szczycie i mówi że zawalczy z każdym, wszędzie i o każdej porze to świadczy że jest dzbanem?

  A co ma mówić?

  Dajcie mi jakiegoś łatwego leszcza, bo ciosu nie trzymam?

  W Ameryce?

  No proszę was.

  A co do Wiedmana to akurat sądze, że może śmiało się bić z każdym w top 15

 16. zanim Janek w końcu dostał tę walkę o pas, chciałem bardzo by dostał Chrisa.

  By miał do kolekcji kolejnego byłego mistrza na rozkładzie, kolejne super ciężkie KO do highlightów, no wtedy już by musieli dać mu TSa.

  Oczywiście potem w końcu Janek dostał tego TSa, nokautów po drodze nikomu nie żałował, mistrzem został, ale mimo wszystko szkoda.

  Bo to by był taki fajny leciutko zdobyty a bardzo wartościowy skalp jak Rockhold.

  Trochę mi czasami szkoda Weidmana, jego i innych zawodników w podobnej sytuacji.

  W tym sporcie bycie wśród najlepszych i walki o mistrzostwo, od wylotu z organizacji i bycie postrzeganym jako jakiś bum, dzieli często bardzo krótki czas i naprawdę pojedyncze walki…

 17. Mają jeszcze dużo pokazania, zarówno Derek jak i Chris.

  Chris musi pokazać skan rtg głowy jedynie.

  Na 7 walk ma 5 KO.

  Źle mu życzysz.

  Szczęka krucha już jak wypłata pracownika branży hotelowej w czasie lockdownu.

  Szkoda zdrowia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.