We wczorajszym Magazynie Sportów Walki w Polskim Radiu 24, gościem Andrzeja Janisza był Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy organizacji KSW. W audycji rozmawiano oczywiście o zbliżającej się gali KSW 39: Colosseum. Rozpoczęto od sprzedaży biletów, a Wojsław Rysiewski powiedział też nieco o maksymalnej pojemności PGE Narodowego na galę KSW.

W weekend przekroczyliśmy 51 tysięcy, zbliżamy się do 52. Cały czas sprzedaż idzie do przodu. Ważą się kwestie produkcyjne, więc maksymalna pojemność jest w górnych granicach 50 tysięcy, ale dokładnej liczby jeszcze chyba wszyscy nie znamy. Zależy ile elementy oprawy zajmą krzesełek na widowni.

W dniu gali KSW przygotuje różne atrakcje dla fanów, włącznie ze strefą fana, która zacznie już działać od godziny 16. Na samo wydarzenie dach stadionu zostanie zamknięty, ale po raz pierwszy w historii organizacji gala rozpocznie się, gdy na hali będzie jeszcze widno. W związku z tym KSW planuje specjalne elementy wydarzenia, których wcześniej nie można było zobaczyć na innych galach.

Pierwszy raz będziemy zaczynali galę kiedy faktycznie wokół będzie widno. Jest to jakiś nowy element, ale też jesteśmy na to przygotowani. W związku z tym zaprezentujemy też coś specjalnego, jeżeli chodzi o te elementy otwarcia, na które kibice też często czekają. Jest to doskonała okazja, żeby zrobić takie elementy oprawy, których po prostu w normalnej hali się nie da zrobić.

Całą audycję można przesłuchać tutaj.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.