Marcin Held przegrał w debiucie dla organizacji KSW. Polak nie załamuje jednak rąk i mówi, że był to jedynie wypadek przy pracy.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbyła się 16 grudnia w Gliwicach, do okrągłej klatki polskiej marki po raz pierwszy wszedł Marcin Held. Zawodnik z Tych zmierzył się z Raulim Tutaraulim i przegrał przed czasem. Po walce Marcin napisał w mediach społecznościowych:

Zdecydowanie ten występ nie poszedł po mojej myśli. Zaprezentowałem ułamek swoich możliwości przez co jestem zły na siebie. Mimo wszystko dziękuję fanom, którzy mnie wspierali i dalej wspierają. Fajnie, że jesteście. To był tylko wypadek przy pracy. Czekam na termin kolejnej walki, w której pokaże tak naprawdę na co mnie stać.

Marcin podziękował również sponsorom, trenerom i zawodnikom, z którymi pracował i dodał:

Otrzepuje kurz i pracuje dalej. Tak właśnie wygląda sport.

Marcin Held od lat rywalizował na arenie międzynarodowej. Bił się dla takich organizacji jak UFC, Bellator czy ostatnio Professional Fighters League. Na swoim koncie ma stoczonych 38 pojedynków, z których 28 wygrał.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,969 komentarzy 3,015 polubień

Marcin Held przegrał w debiucie dla organizacji KSW. Polak nie załamuje jednak rąk i mówi, że był to jedynie wypadek przy pracy. Podczas gali XTB KSW 89, która odbyła się 16 grudnia w Gliwicach, do okrągłej klatki polskiej marki po raz pierwszy wszedł Marcin Held. Zawodnik z Tych zmierzył się z Raulim Tutaraulim i przegrał […]

Odpowiedz polub

click to expand...