Johnny Walker, który podczas gali UFC on ESPN+ 36 wrócił na zwycięskie tory, po wygranej walce zapowiedział, że jednym z zawodników, z którymi chciałby się bić jest były  Anthony Smith.

Smith jednak nie jest przesadnie zachwycony takim pomysłem, o czym powiedział w audycji SiriusXM.

Z niewiadomego powodu ten koleś chce ze mną walczyć. To już trzeci lub czwarty raz mnie wyzywa do starcia. Zamknij się wreszcie. Wybiję ci to gadanie z głowy. Może przegrałem dwie walki z rzędu, ale moi rywale to dwaj z najgorszych skurw**nów na świecie. Wiecie o co mi chodzi? Chodzi mi o to, że w tym sporcie istnieją pewne poziomy.

Anthony dodał też, że jeśli UFC będzie chciało tej walki, to do niej dojdzie.

Zawalczę z Jonnym Walkerem jeśli tego będzie chciało UFC, ale nie mam zamiaru łazić i wyzywać go do boju. On jest ekscytującym zawodnikiem i idealnie pasuje do naszej wagi. Jest nieco dziwny, ale zawsze okazuje szacunek. On zwyczajnie nie jest zawodnikiem, z którym walka mogłaby mi coś dać.

Anthony Smith to były pretendent do tytułu mistrzowskiego, który aktualnie jest po dwóch porażkach z rzędu. Ostatni raz w oktagonie był widziany pod koniec sierpnia bieżącego roku, kiedy to przegrał z Aleksandarem Rakiciem przez jednogłośną decyzję sędziów. Obecnie jest sklasyfikowany na ósmym miejscu w rankingu UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.