Jake Paul, który niedługo zmierzy się w bokserskim ringu z Andersonem Silvą, zachęca szefa UFC do postawienia pieniędzy w tej walce na swojego byłego mistrza.

Jake Paul, popularny youtuber, w swoim kolejnym pojedynku w bokserskim ringu zmierzy się z legendarnym Andersonem Silvą, byłym mistrzem UFC. Przed nadchodzącą walką doszło do konferencji prasowej, w trakcie której Paul postanowił zaczepić słownie Danę White’a, szefa UFC.

Dana White uważał, że nie wezmę tej walki. Wiem, że to oglądasz. Nadal wisisz mi milion dolarów, które postawiłeś na Bena Askrena w walce ze mną. Przestań się ukrywać i postaw przeciwko mnie w walce z Andersonem. Tym razem jednak zapłać. Byłeś pewny, że nie wezmę tej walki. Postaw więc milion, dwa albo pięć milionów. Założę się, że tego nie zrobisz, bo jesteś pi**ą.

Jakiś czas temu Dana White podczas spotkania z mediami odniósł się do postaci Paula.

Przestańcie mnie pytać o Jake’a Paula. Mam gdzieś co on robi. Wiem, że to kochacie, ale dajcie spokój, on nie ma żadnego związku z moim biznesem. Nie walczy dla mnie, i nie działa nawet w tym samym sporcie. Nie chcę o nim gadać.

Walka bokserska Jake’a Paula z Andersonem Silvą ma się odbyć 29 października w mogącej pomieścić 18000 kibiców hali Gila River Arena w stanie Arizona. Starcie zostało zakontraktowana na 8 rund w wadze do 187 funtów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of respect
respect

UFC
Light Heavyweight

14,395 komentarzy 64,142 polubień

Wcale się nie dziwię, że Dana się wkurwia o te pytania. Łysy ma na koncie jakieś pół miliarda dolarów a Ci mu męczą dupę o jakiegoś siuśka.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,705 komentarzy 35,697 polubień

Dana nie daje o niego jebania

Odpowiedz 3 polubień