tybura marcin

Wygląda na to, że Marcin Tybura już wie kiedy ponownie pojawi się w klatce UFC. Zawodnik właśnie zapowiedział, że od przyszłego tygodnia rozpoczyna przygotowania do walki.

Marcin Tybura zakończył rok 2020 świetną serią czterech wygranych. 19 grudnia Polak zmierzył się w oktagonie z Gregiem Hardym i rozbił go już w drugiej rundzie starcia. Marcin ma więc za sobą intensywne dwanaście miesięcy, ale nie myśli nad tym, aby zwalniać tempo. Niedawno zapowiedział, że do klatki chciałby powrócić w marcu lub kwietniu. Teraz natomiast poinformował, że niedługo rozpocznie przygotowania. Marcin opublikował w mediach społecznościowych fragment treningów w klubie Ankos MMA i napisał:

Zaczynam w przyszłym tygodniu. Coś pojawiło się na horyzoncie.

35-letni Marcin Tybura ma za sobą niezwykle udany okres. W 2020 roku Polak wychodził do oktagonu cztery razy i za każdym razem to jego ręka wędrowała do góry. Przed ostatnim zwycięstwem z Hardym, Tybura pokonał kolejno Sergeya Spivaka, Maxima Grishina oraz Bena Rothwella. Łączny bilans walk Marcina w UFC wynosi obecnie 8-5.

Kolejnymi zwycięstwami w oktagonie UFC Marcin chciałby zbliżyć się do walki o pas. W niedawnym programie „Koloseum” zapowiedział również, że w tym roku też chciałby bić się jak najczęściej.

4 KOMENTARZE

  1. Zajebiscie zostan w Ankosie Marcin, bo masz dobrze warunki tam. Juz nie moge doczekac sie nastepnej walki. Zawsze z Tybura na dobre i zle.

  2. Bardzo się cieszę i kibicuję Tyburze. Patrzę na niego jak na normalnego gościa, który wybrał sobie nienormalny sposób na zarabianie pieniędzy. Zawsze jego sukces mnie cieszy, bo pomyślę sobie, że nie trzeba robić z siebie małpy i występować w cyrku, żeby dobrze zarabiać. Niech zarabia dalej i więcej. Można powiedzieć, że jest już doświadczonym zawodnikiem w UFC, pasa pewnie nie będzie, ale kilka dobrych wypłat owszem. Tybura to solidny średniak, ale mi to odpowiada i i tak jestem zadowolony z jego walk. Ważne, że do przodu.

    Blagoy Ivanow jak najbardziej do porobienia, chociaż pewnie ciekawie nie będzie i rozstrzygnięcie na punkty. Ale winstreak wzrośnie i kasa będzie się zgadzała, CV fightera również. War Tybur!

    :chuck:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.