junior dos santos

Junior dos Santos, były mistrz UFC, nie jest zadowolony z tego, jak został potraktowany przez swoje pracodawcę przed rozstaniem się z nim.

Junior dos Santos po raz ostatni walczył w grudniu roku 2020 i miał wówczas na swoim koncie cztery przegrane z rzędu. Po ostatnim boju został zwolniony z UFC.

W rozmowie dla serwisu MMA Fighting Dos Santos przyznał, że pod koniec współpracy z UFC był przez organizację kiepsko traktowany.

Zachowywali się bardzo nieprofesjonalnie. Zresztą potraktowali mnie tak, jak innych zawodników. Nie byłem pierwszy i nie będę ostatni. Przy ostatnich dwóch walkach warunki były takie: bierzesz, albo wylatujesz.

Junior dos Santos to były mistrz wagi ciężkiej organizacji UFC. Dla amerykańskiej marki walczył od roku 2008. W ostatnich czterech bojach nie szło mu jednak najlepiej. Pokonali go w nich: Ciryl Gane, Jairzinho Rozenstruik, Curtis Blaydes i Francis Ngannou. Zła passa Brazylijczyka sprawiła, że organizacja UFC postanowiła zakończyć z nim współpracę.

Teraz Junior zaczął próbować swoich sił w amerykańskim wrestlingu i na razie nie wiadomo czy pojawi się jeszcze kiedyś w klatce MMA.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Heavyweight

2,584 komentarzy 2,948 polubień

A co on myślał, że jak spędził tam całą swoją karierę, zostawił mnóstwo zdrowia i dał wiele widowiskowych walk, to Danka podziękuje i przyniesie tort na ostatnie spotkanie ?
Chłopie, pomyliłeś domy

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Skaczomcy przez płot
Skaczomcy przez płot

Shark Fights
Lightweight

1,165 komentarzy 4,209 polubień

A co on myślał, że jak spędził tam całą swoją karierę, zostawił mnóstwo zdrowia i dał wiele widowiskowych walk, to Danka podziękuje i przyniesie tort na ostatnie spotkanie ?
Chłopie, pomyliłeś domy

Z jednej strony racja, że wydaje się to perfidne i nieetyczne, z drugiej już tam wchodząc wiedzą przecież, że to działa w ten sposób. Musi generować odpowiedni ruch, pieniądze, robić zestawienia i łatać dziury. Nikt nie udaje, że to jest piaskownica w stylu "ooo najważniejsze że się lubisz bić to takie piękne, nieważne czy jzu jesteś post prime i ciągle padasz, albo że nikt Cię nie ogląda, ważne że masz heritage. Od miłośników MMA dla miłośników, one love mordo. Masz tutaj milion". Danuta jest kuty na 4 łapy to wiadomo i negocjuje bardzo twardo, ale jest tylko kwestia jak to komunikują, czy z wdzięcznością na zasadzie "była długa fajna współpraca i Cię doceniamy" i "Wiemy co wniosłeś, niestety Twój kapitał i potencjał jest teraz taki i taki" i jest to po dżentelmeńsku czy "bierz albo spierdalaj ja tu rządzę, mam 5 Ukraińców na Twoje miejsce". Nie będąc wewnątrz pewnie nigdy tego nie zweryfikujemy, szczególnie nie ukrywajmy, że część tych gości co się tłuką w oktagonie pewnie dyplomatami, ani przyjemni w komunikacji też nie jest na pewno, a UFC ma cała zgraję takich do koordynowania.

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,200 komentarzy 34,186 polubień

Ja bym raczej na jego miejscu podziękował Dance, że przez to zwolnienie przedłużyli mu życie i chłop z 2-3 lata dłużej będzie pamiętał imiona własnych dzieci. Tego typu kamikaze trzeba ratować przed nimi samymi.
We wrestlingu też ładnie zarobi i mniej krzywdy sobie wyrządzi.

Odpowiedz 2 polubień

F
Faryzejusz

WSOF
Bantamweight

3,115 komentarzy 8,068 polubień

Ja bym raczej na jego miejscu podziękował Dance, że przez to zwolnienie przedłużyli mu życie i chłop z 2-3 lata dłużej będzie pamiętał imiona własnych dzieci. Tego typu kamikaze trzeba ratować przed nimi samymi.
We wrestlingu też ładnie zarobi i mniej krzywdy sobie wyrządzi.

Właśnie miałem to pisać. Danka zrobił ukłon w jego stronę bo jeszcze ze dwa kaosy i gość by nie wiedział w jakiej rzeczywistości się znajduję. Teraz dyńka mu ochłonie i spróbuję we wrestlingu.

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

To jest kurwa dramat. Najlepsze było pożegnanie Andersona Silvy. Pożegnaienie było takie, że go w sumie nie było. Kultowy zawodnik przestaje generować hajsy to chuj z nim, nieważne ile dla nich zrobił.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of KaczFC
KaczFC

ONE FC
Heavyweight

2,584 komentarzy 2,948 polubień

To jest kurwa dramat. Najlepsze było pożegnanie Andersona Silvy. Pożegnaienie było takie, że go w sumie nie było. Kultowy zawodnik przestaje generować hajsy to chuj z nim, nieważne ile dla nich zrobił.

He, strasznie chujowe to było. Wgl by mogli coś popracować nad pożegnaniem legend w ich ostatnich walkach.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Heavyweight

17,716 komentarzy 76,004 polubień

It's only business ...

:fjedzia:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

25,040 komentarzy 80,678 polubień

Kultowo to on się ośmieszał w ostatnich walkach, co jakiś murzyn ręką machnął to ko.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Kraver
Kraver

PRIDE FC
Middleweight

6,709 komentarzy 21,454 polubień
Avatar of Vassago
Vassago

PRIDE FC
Lightweight

6,284 komentarzy 11,690 polubień

He, strasznie chujowe to było. Wgl by mogli coś popracować nad pożegnaniem legend w ich ostatnich walkach.

Bo to czysty biznes, a nie żadne sentymenty. Jeśli ktoś chce odejść na własnych warunkach to tylko w swoim prime i de facto przedwcześnie jak GSP. Jak ktoś liczy na ordery "za zasługi" i ckliwe pożegnania wielkim ME dla "legendy" to jest oderwany od rzeczywistości.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

19,441 komentarzy 37,470 polubień

Bo to czysty biznes, a nie żadne sentymenty. Jeśli ktoś chce odejść na własnych warunkach to tylko w swoim prime i de facto przedwcześnie jak GSP. Jak ktoś liczy na ordery "za zasługi" i ckliwe pożegnania wielkim ME dla "legendy" to jest oderwany od rzeczywistości.

Trochę się nie zgodzę. Może tak odejść, ale jak sam powie "zrobiłem wiele dla federacji, prawdopodobnie zostało mi mało walk do stoczenia w UFC". A nie JDS i inni, którzy po 864 KO z rzędu mówią, że kiedyś byli mistrzami, więc są walkę od ponownej walki o pas*. Fakt jest taki, że nikogo walki JDS już niestety nie grzeją, nikt dla jego walki nie wykupi PPV ani specjalnie nie wykupi abonamentu na FOX/ESPN a jego kontrakt ciąży właścicielom. Ot co, JDS i reszta nie są już od jakiegoś czasu wartością dodaną dla żadnej federacji, która mogłaby im zapłacić tyle co UFC, więc Dana grzecznie pozwala im skończyć kontrakt w federacji i zarabiać w dowolny sposób.

*Uwzględniając skale pierdolenia to myślę, że Weidman może być następny. Chociaż on tak grubego kontraktu chyba nie ma i w przeciwieństwie do JDS, mówi po angielsku więc docelową widownię UFC jest w jakikolwiek sposób w stanie przyciągnąć.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of Vassago
Vassago

PRIDE FC
Lightweight

6,284 komentarzy 11,690 polubień

Trochę się nie zgodzę. Może tak odejść, ale jak sam powie "zrobiłem wiele dla federacji, prawdopodobnie zostało mi mało walk do stoczenia w UFC". A nie JDS i inni, którzy po 864 KO z rzędu mówią, że kiedyś byli mistrzami, więc są walkę od ponownej walki o pas*. Fakt jest taki, że nikogo walki JDS już niestety nie grzeją, nikt dla jego walki nie wykupi PPV ani specjalnie nie wykupi abonamentu na FOX/ESPN a jego kontrakt ciąży właścicielom. Ot co, JDS i reszta nie są już od jakiegoś czasu wartością dodaną dla żadnej federacji, która mogłaby im zapłacić tyle co UFC, więc Dana grzecznie pozwala im skończyć kontrakt w federacji i zarabiać w dowolny sposób.

*Uwzględniając skale pierdolenia to myślę, że Weidman może być następny. Chociaż on tak grubego kontraktu chyba nie ma i w przeciwieństwie do JDS, mówi po angielsku więc docelową widownię UFC jest w jakikolwiek sposób w stanie przyciągnąć.

JDS trzymali tak długo nie dla sprzedaży PPV, ale żeby wypromować na nim nowe nazwiska w dywizji czyli Gane i Rozenstruika. Poszło zgodnie z planem, JDS wpierdol do highlightsów i stał się zupełnie niepotrzebny.

Odpowiedz polub

click to expand...
Avatar of majkelo89
majkelo89

UFC
Middleweight

13,449 komentarzy 50,184 polubień

Korporacja wyciąga z pracownika ile tylko może, a potem wypierdala na śmietnik? Nowe, nie znałem.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,095 komentarzy 35,461 polubień

No i chuj, trzeba było się uczyć. Albo nie opierdalać się na wuefie, to może byś trafił do NBA, a nie do UFC dla biedaków.

Odpowiedz polub

Avatar of Masta
Masta

Vale Tudo
Championship

26,798 komentarzy 90,930 polubień