jorge masvidal khabib nurmagomedov

Na razie nie wiadomo czy i kiedy Jorge Masvidal, zdobywca pasa „BMF”, powróci do klatki UFC. Zawodnik od jakiegoś czasu walczy o wyższą wypłatę i twierdzi, że zarobił już tyle, iż nie musi wracać do walczenia. Za odpowiednie pieniądze, zmierzyłby się jednak nawet z mistrzem wagi lekkiej UFC, Khabibem Nurmagomedovem.

Potencjalnych rywali dla Masvidala jest oczywiście sporo, jednak cały czas nie wiadomo jak zakończy się konflikt zawodnika z UFC.

Podczas odpowiadania na pytania fanów Masvidal, w filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych, powiedział czy chciałby zawalczyć z mistrzem wagi lekkiej, Khabibem Nurmagomedovem.

Jeśli zapłaciliby mi tyle, ile jestem wart, aby zejść do wagi 155 funtów, na sto procent zawalczyłbym z Khabibem. Doceniam to, co Khabib wniósł do tego sportu. Podoba mi się to, że on jest niepokonanym, jednym z najlepszych zawodników wagi lekkiej.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu, w audycji HalfCast, Masvidal powiedział, czemu nie walczy już dziś w wadze lekkiej.

Dziś cięcie wagi byłoby dla mnie przerażające. Od kiedy pozbawili nas możliwość nawadniania kroplówką, przestałem robić limit 155 funtów. Dziś zrobienie takiej wagi wiązałoby się z okropnym cierpieniem. Ważąc 170 funtów mam tylko 5 procent tłuszczu. Reszta do cięcia, to woda.

O ile w przypadku Masvidala jego dalszy los w UFC jest na razie nieznany, wiadomo że organizacja pracuje nad doprowadzeniem do unifikacyjnego starcia o pas mistrza wagi lekkiej pomiędzy Khabibem Nurmagomedovem i Justinem Gaethje. Według nieoficjalnych informacji brazylijskiego portalu MMA Combate, starcie najlepszych zawodników wagi lekkiej będzie główną atrakcja wrześniowej gali UFC 253.

Zobacz również: Khabib Nurmagomedov vs Justin Gaethje planowane na UFC 253

18 KOMENTARZE

 1. Mass, brzmi jak zdarta płyta. Czy on jeszcze potrafi mówić o czym innym, niż o pieniądzach?  Przydałby mu się jakiś zimny prysznic.:ożeszty:

 2. Kurwa ileż można wrzucać postów o tym zjebie żebrzącym o pieniądze ? To już przechodzi ludzie pojęcie. Niech on spierdala i już nie walczy najlepiej.

 3. Z jakiej racji by miał walczyć o pas?

  Żeby wszystko miało ręce i nogi, to o pas powinien najlepszy zawodnik w kolejce.

  Jeśli przychodzi z innej wagi, to o pas jedynie by mógł dostać inny mistrz (czyli taki Usman jak najbardziej).

  W innym wypadku do kolejki paziu.

  Nie umiesz zdobyć pasa w swojej kategorii, a chcesz walczyć z mety o inny???

  Chyba że myśli, że to celebryckie gówno co mu Dwayne założył po walce z innym bznesmenem na przeczekanie jest prawdziwym pasem? :waldeklaugh:

 4. Jak ja uwielbiałem Masvidala w 2019… I jak go kurwa nie znoszę w 2020 😕 Jestem już daleko od bycia jego fanem, a co raz to bliżej do podejścia @Hefaner ..

 5. Za dużo juz tego ileż można czytać w kółko o McGregorze, Jonesie i Masvidalu płaczących o tym jacy to sa poszkodowani i jak mało zarabiaja ::clintdis::    ::clintdis:: ::clintdis::

  Tymbardziej kiedy każdy z nich podkreśla ze jest już ustawiony do końca życia.

 6. Mas a do 61 zejdziesz ? Jak nie to może z niganu? W końcu z niejednym ciężkim na ogródkach się pizgales

 7. Nie czaje. Tyle hejtu na Masa a jak zdemolował Askrena to był Bogiem… Coś mnie omineło?

  chodzi o jego płacz o pieniądze i robienie z siebie niewiadomo jakiego goata.

 8. Nie czaje. Tyle hejtu na Masa a jak zdemolował Askrena to był Bogiem… Coś mnie omineło?

  Bo się zrobił atencyjną kurwą, która gada tylko o kasie, kasie i o tym, że Dana rucha go na kasę. Jakby mu dali odpowiednią ilość dolarów (której nie jest wart) to by na gołe pięści wyskoczył z Lesnarem czy Nigajebutem.

 9. Jakby mu dali odpowiednią ilość dolarów (której nie jest wart) to by na gołe pięści wyskoczył z Lesnarem czy Nigajebutem.

  To świadczy o tym, że jest przechujem, a nie kurwą.

 10. Nie rozumiem.  Podpisal kontrakt na ileś walk za jakąś stawkę, więc na chuj teraz płacze że chce więcej.  Trzeba było myśleć przed podpisaniem kontraktu.

 11. Mas a do 61 zejdziesz ? Jak nie to może z niganu? W końcu z niejednym ciężkim na ogródkach się pizgales

  Zobaczyłbym go z takim Niganu w ogródku:antonio:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.