Yoshihiro Akiyama był największym nieobecnym dzisiejszej konferencji zogranizowanej przez FEG, a dotyczącej gali sylwestrowej. Urodzonemu w Japonii Koreańczykowi prawdopodobnie skończył się kontrakt z Dream i wszystko wskazuje na to, że nie zostanie on przedłużony. Istnieje możliwość, że Akiyama przejdzie do rywalizującej z Dream organizacji World Victory World, by na gali noworocznej zmierzyć się z Hidehiko Yoshidą. Według informacji sherdoga zawodnik prowadzi też rozmowy z UFC, które ma w planach mocne wejście na koreański rynek i na właśnie na nim mogłoby oprzeć promocję swojej marki w tym kraju.

2 KOMENTARZE

  1. Akiyama vs. Spider to by było coś.

    Filipiny, Niemcy, Japonia, Korea… UFC podbija świat…

  2. Sherdog nie podaje źródła swych informacji a w żadnym wypadku portal ten nie jest najpewniejszy jeżeli chodzi o japońskie mma. W redakcji nie działa nikt kto zna „od podszewki” rynek w KKW. Według mnie te informacje są wysnute z palca. Jeśli już coś się wydarzy to jakiś występ w Sengoku (jakieś 20%), Akiyama w UFC=praktycznie niemożliwe.
    Co do ekspansji UFC, jak ktoś ostatnio pytał, tu jest kilka ciekawych faktów odnośnie tego, że wcale nie będzie łatwo ją przeprowadzać http://www.cagepotato.com/2008/10/17/dana-white-talks-ufcs-mob-troubles-next-tuf-coach/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.