Były mistrz kategorii koguciej UFC, Petr Yan, wierzy, że Sean O’Malley nie jest tak dobry jak mówią o nim fani. Rosjanin wejdzie do pojedynku z Amerykaninem jako faworyt w ten weekend na UFC 280 w Abu Zabi.

Yan wróci do klatki po rewanżu z Aljamainem Sterlingiem, w którym przegrał przez decyzję sędziowską. Była to druga walka obu panów – Sterling wygrał pierwsze starcie przez dyskwalifikację.

Teraz Rosjanin będzie miał szansę na udowodnienie, że jest pierwszym pretendentem w kategorii koguciej, kiedy to na UFC 280 zmierzy się z wschodzącą gwiazdą organizacji, Seanem O’Malleyem. Przed galą Dana White porównał szansę dla „Sugara” do walki Conora McGregora z Jose Aldo. Prezydent UFC stwierdził, że jeśli O’Malley wygra to stanie się wielką gwiazdą. Yan wypowiedział się na ten temat w rozmowie z dziennikarzami przed UFC 280.

Biorąc pod uwagę pewne aspekty tej walki, możemy porównać ją do starcia Conora i Aldo. Sean jest jednak projektem UFC, chce być jak Conor, ale wynik tego zestawienia będzie inny. Widzieliście już co zrobiłem z Aldo.

Dla O’Malleya będzie to z pewnością największy test w karierze w MMA. Do pojedynku z Yanem wejdzie po nierozstrzygniętym pojedynku z Pedro Munhozem, który niefortunnie zakończył się przez nieintencjonalny faul w wykonaniu Amerykanina. O’Malley zajmuje obecnie 11. miejsce w rankingu kategorii koguciej UFC, a Petr Yan jest na 1. miejscu w tym zestawieniu.

UFC 280 – KARTA WALK, GODZINY TRANSMISJI

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,716 komentarzy 18,339 polubień

Conor miał styl przynajmniej wyglądał czasami kontrowersyjnie jak z Alvarezem ale okej to wyglądało za to to? Msz grę lego i tam możesz kliknąć losowe to taki strój właśnie ma ten pawian

Odpowiedz 1 Like

b
baju

NoLife FC

30,018 komentarzy 48,979 polubień

Conor miał styl przynajmniej wyglądał czasami kontrowersyjnie jak z Alvarezem ale okej to wyglądało za to to? Msz grę lego i tam możesz kliknąć losowe to taki strój właśnie ma ten pawian

Rzeczywiście trochę to nie pasuje, ale Sean na IG robi dobre liczby. Dziwnie.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

PRIDE FC
Welterweight

6,552 komentarzy 34,114 polubień

Jegomość o kolorze rzygów będzie kwiczał w sobotę

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

Yan będzie chyba pierwszym zawodnikiem w historii UFC który wyskoczy z klatki po pierwszej rundzie i ucieknie ze strachu do szatni

Odpowiedz polub

Avatar of PioTRTek
PioTRTek

WSOF
Lightweight

3,233 komentarzy 5,266 polubień

Rzeczywiście trochę to nie pasuje, ale Sean na IG robi dobre liczby. Dziwnie.

Nie ma w tym nic dziwnego, po prostu społeczeństwo jest już tak spierdolone. Przykre.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Zaraza
Zaraza

Legacy FC
Bantamweight

1,851 komentarzy 1,840 polubień

„Wyglada jak kurwa co stoi przy ulicy” Peter Yan

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Lightweight

3,210 komentarzy 5,974 polubień

Coś w tym jest, że chce być jak Conor, ale co by nie mówić o alkoholiku, ma charyzmę. A Sean jest po prostu kolorowy.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Middleweight

4,595 komentarzy 16,315 polubień

Nie znoszę Papugersa, ale Yanusz się bardzo wolno rozkręca, a dostaniemy tylko trzyrundówkę. Nie zdziwię się jak pierwsza odsłona będzie w pizdę i oby Pioter to skończył przed czasem, bo gdyby Kolorowy w drugiej odsłonie, kiedy będzie miał jeszcze paliwo, dobrze pracował na nogach i sprytnie wykorzystywał różnicę w zasięgu (utrzymując rywala na dystans), to jeszcze mógłby urwać drugą i to dowieźć na punkty. Obym się mylił, ale ta walka wcale może nie być taka "do jednej bramki" jak wszyscy sądzą. Na dystansie 5 rund, Jaracz już by mógł zamawiać nekrolog w Kurierze, ale w trzyrundówce może być dramatycznie... Oby Yanek nie zawiódł i uśpił Pudla :conorsalute:

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...