Przed sobotnią galą UFC Fight Night: Barboza vs Murphy, która 18 maja odbędzie się w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, uczestnicy wydarzenia udzielili wywiadów dotyczących zbliżających się starć. Rozmowa z dziennikarzami była szczególnie trudna dla Themby Gorimbo, który zdradził smutną informację.

Jak powiedział Gorimbo, na zaledwie kilka dni przed galą otrzymał on informację, że matka jego trenera zmarła.

Zamierzam wygrać w spektakularny sposób dla mojego trenera, którego matka zmarła jakieś dwie godziny temu. Jest tu ze mną od ośmiu tygodni. Powiedział mi, że jego matka jest chora na raka. Nigdy nie powiedział jednak, że jest aż tak źle. Mówię mu prostu, „okej, po walce wrócimy razem do Republiki Południowej Afryki” – powiedział Themba Gorimbo.

Zawodnik urodzony w Zimbabwe zapowiedział wygraną w spektakularny sposób i zadedykował pojedynek trenerowi.

Nie miałem planu, żeby tam jechać, ale teraz chcę z nim tam być. Zamierzam dla niego wygrać. Jest, jak jest. Chcę to zrobić, bo poświęcił ostatnie osiem tygodni swojego życia. Oczywiście płacę mu za to, żeby tu był i pomagał mi stawać się coraz lepszym w moich zapasach i tak dalej, ale nie mogę sprowadzić jego matki z powrotem – stwierdził Gorimbo.

Themba Gorimbo (MMA 12-4-0) pod szyldem UFC stoczył trzy pojedynki. W debiucie przegrał przez poddanie z AJ Fletcherem, natomiast w kolejnych starciach pokonał jednogłośną decyzją sędziów Takashiego Sato oraz przez nokaut w 32 sekundy z Pete’em Rodriguezem. Wcześniej „The Answer” walczył w takich organizacjach, jak EFC Worldwide, UAE Warriors czy Fury FC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of Jakub Madej
Jakub Madej

Moderator

4,706 komentarzy 14,369 polubień

Przed sobotnią galą UFC Fight Night: Barboza vs Murphy, która 18 maja odbędzie się w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, uczestnicy wydarzenia udzielili wywiadów dotyczących zbliżających się starć. Rozmowa z dziennikarzami była szczególnie trudna dla Themby Gorimbo, który zdradził smutną informację.

Jak powiedział Gorimbo, na zaledwie kilka dni przed galą otrzymał on informację, że matka jego trenera zmarła.

- Zamierzam wygrać w spektakularny sposób dla mojego trenera, którego matka zmarła jakieś dwie godziny temu. Jest tu ze mną od ośmiu tygodni. Powiedział mi, że jego matka jest chora na raka. Nigdy nie powiedział jednak, że jest aż tak źle. Mówię mu prostu, „okej, po walce wrócimy razem do Republiki Południowej Afryki” - powiedział Themba Gorimbo.

Zawodnik urodzony w Zimbabwe zapowiedział wygraną w spektakularny sposób i zadedykował pojedynek trenerowi.

- Nie miałem planu, żeby tam jechać, ale teraz chcę z nim tam być. Zamierzam dla niego wygrać. Jest, jak jest. Chcę to zrobić, bo poświęcił ostatnie osiem tygodni swojego życia. Oczywiście płacę mu za to, żeby tu był i pomagał mi stawać się coraz lepszym w moich zapasach i tak dalej, ale nie mogę sprowadzić jego matki z powrotem - stwierdził Gorimbo.

Themba Gorimbo (MMA 12-4-0) pod szyldem UFC stoczył trzy pojedynki. W debiucie przegrał przez poddanie z AJ Fletcherem, natomiast w kolejnych starciach pokonał jednogłośną decyzją sędziów Takashiego Sato oraz przez nokaut w 32 sekundy z Pete’em Rodriguezem. Wcześniej „The Answer” walczył w takich organizacjach, jak EFC Worldwide, UAE Warriors czy Fury FC.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...