Mamed Khalidov planuje swój start w boksie. Artur Szpilka nie miałby jednak ochoty przywitać byłego mistrza KSW w ringu.

Mamed Khalidov zapowiedział niedawno, że chciałby się sprawdzić w boksie. Zaraz po tym ogłoszeniu Mamed potwierdził, że chce dalej walczyć dla KSW, ale nie rezygnuje z planów starcia w boksie. Cały czas jednak nie wiadomo kiedy Mamed powróci do rywalizacji i czy będzie się bił w MMA czy w boksie. Artur Szpilka jest zdania, że wejście do ringu dla Mameda będzie poważnym wyzwaniem. Były pięściarz w rozmowie z Andrzejem Kostyrą na jego kanale w serwisie YouTube został zapytany o to, czy zmierzyłby się z Mamedem i stwierdził:

Nie, no gdzie? Mamed? Ja nie chcę w ogóle walczyć z moimi kumplami żadnymi. Nie chcę. Po prostu już powiedziałem, nie będę walczył ze swoimi kumplami. Poza tym bardzo kibicuję Mamedowi w tej walce. Zobaczymy z kim będzie się bił, ale mu kibicuję, bo to jest wyzwanie ogromne. W MMA jest kotem świetny, a boks to jest zupełnie inna rzecz.

Natomiast Artur potwierdził, że sam pod koniec pierwszej połowy roku powinien wrócić do klatki.

W lutym zaczynamy przygotowania. (…) Wstępnie jestem po rozmowach z Martinem i szykujemy się na maj.

Artur Szpilka pod koniec roku miał wrócić do klatki KSW, by zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ostatecznie jednak plan ten nie zostanie zrealizowany, bo Artur musiał przejść pilną operację wycięcia przepukliny w kręgosłupie. Zabieg przebiegł pomyślnie, a Artur wraca do pełnej sprawności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,952 komentarzy 3,007 polubień

Mamed Khalidov planuje swój start w boksie. Artur Szpilka nie miałby jednak ochoty przywitać byłego mistrza KSW w ringu. Mamed Khalidov zapowiedział niedawno, że chciałby się sprawdzić w boksie. Zaraz po tym ogłoszeniu Mamed potwierdził, że chce dalej walczyć dla KSW, ale nie rezygnuje z planów starcia w boksie. Cały czas jednak nie wiadomo kiedy […]

Odpowiedz polub

click to expand...