Dan Hooker, który w miniony weekend pokonał Nasrata Haqparasta, liczy na to, że w kolejnym boju zmierzy się z Beneilem Dariushem, ale jest też otwarty na pojedynek z Nate’em Diazem. 

Podczas gali UFC 266 Dan Hooker przerwał serię dwóch przegranych z rzędu i wypunktował w klatce Nasrata Haqparasta. Podczas spotkania z mediami po walce został zapytany o to z kim chciałby zmierzyć się w kolejnym boju i wskazał Beneila Dariusha.

Będąc gościem programu The MMA Hour Hooker został zapytany natomiast o to, czy chciałby zawalczyć z Nate’em Diazem.

Czy bym z nim zawalczył? Tak, zawalczę z nim. Decyzja po jego stronie. Nie będę za nim się uganiał. Wystarczy, że wypowie moje nazwisko. Nie będzie mu trudno dostać tę walkę.

Dan Hooker w organizacji Dany White’a walczy od 2014 roku. Stoczył 16 pojedynków z czołówką kategorii piórkowej oraz lekkiej. Do jego największych zwycięstw możemy zaliczyć pojedynek z: Gilbertem Burnsem, Jimem Millerem, Paulem Felderem oraz Jamesem Vickiem.

Nate Diaz w czerwcu tego roku wrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. Na gali UFC 263 zmierzył się z Leonem Edwardsem i przegrał z nim na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

jd0490

WSOF
Light Heavyweight

3,435 komentarzy 3,694 polubień
flyingleb

ONE FC
Flyweight

2,240 komentarzy 5,220 polubień

Kolejny chce zostać znokautowany stockton slapem. Nate niestety idzie po pas i po co mu walka z taką Hooker łasą na hajs. # TeamDiaz

Odpowiedz polub

Vvallachia

KSW
Featherweight

5,000 komentarzy 7,243 polubień

To nie wypowie :jimcarrey:

Odpowiedz polub