Nate Diaz który dziś w nocy zmierzy się z Anthonym Pettisem w jednej z głównych walk na gali UFC 241, w rozmowie z Aaronem Bronsteterem opowiedział czemu nie było go na czwartkowym wydarzeniu medialnym oraz o rozwoju i postrzeganiu marihuany na przestrzeni lat w USA:

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kiedy byłem dzieciakiem to wyrzucono mnie ze szkoły za bójki i sprzedaż marihuany a teraz, w moim dorosłym życiu moim zawodem jest walka i mam biznes związany ze sprzedażą CBD a marihuana wkrótce do tego dołączy.

28 KOMENTARZE

 1. To pokazuje ile w życiu warte jest publiczne szkolnictwo

  Dokładnie, bo w idealnym życiu oraz w szkołach prywatnych dla bogatych guwniaków, w ramach rozwijania talentów uczniowie dealujący dragami dostają pracę w sklepiku szkolnym, natomiast młodzi fajterzy znęcający się nad innymi stają na bramkach szkolnych dyskotek.:usunto:

 2. Najważniejsze to mieć jasną wizję siebie w przyszłości i konsekwentnie do niej dążyć. Nate przegonił w ten sposób wszystkich znanych coachów i nikt mu nie ukradł marzeń do chuja. Szacun.

 3. W ciemno obstawiam, że Diaz chodził do szkoły gdzie 99% uczniów była Latynosami albo Murzynami, jakieś zwykłe getto. Z takiego gówna mógł iść tylko w górę 😎

 4. W ciemno obstawiam, że Diaz chodził do szkoły gdzie 99% uczniów była Latynosami albo Murzynami, jakieś zwykłe getto. Z takiego gówna mógł iść tylko w górę 😎

  Stypendium naukowe, olimpiady z matematyki, kolegom dawal korepetycje, wspanialy czlowiek :jon:

 5. Czyli tak jak myślałem UFC specjalnie nie chce żeby czasem Diaz sie  nie pojawiał bo to ich już taki "gimmick" trochę xD Z Nickiem to samo robili jak z Silvą walczył.

 6. Czyli tak jak myślałem UFC specjalnie nie chce żeby czasem Diaz sie  nie pojawiał bo to ich już taki "gimmick" trochę xD Z Nickiem to samo robili jak z Silvą walczył.

  a moze dlatego, ze nate sie wypowiada jakby uczyl sie angielskiego od dwoch lat, ciezko powiedziec, ze on zna jeden jezyk, wg mnie zna pol jezyka

 7. Stypendium naukowe, olimpiady z matematyki, kolegom dawal korepetycje, wspanialy czlowiek :jon:

  Trzykrotny laureat kangura.

  :razz:enn:

 8. a moze dlatego, ze nate sie wypowiada jakby uczyl sie angielskiego od dwoch lat, ciezko powiedziec, ze on zna jeden jezyk, wg mnie zna pol jezyka

  Słuchaj żaden ze mnie mędrzec sam nie potrafię dobrze zdań składać i czytać książek nie lubię ale jebłeś 5 przecinków w jednym zdaniu xD

 9. Słuchaj żaden ze mnie mędrzec sam nie potrafię dobrze zdań składać i czytać książek nie lubię ale jebłeś 5 przecinków w jednym zdaniu xD

  no nie ja stworzylem gramatyke

 10. Słuchaj żaden ze mnie mędrzec sam nie potrafię dobrze zdań składać i czytać książek nie lubię ale jebłeś 5 przecinków w jednym zdaniu xD

  Cztery (4) razy przeciął zdanie.

 11. Cztery (4) razy przeciął zdanie.

  Czy mnie trzyma jeszcze od wczoraj ? Czemu napisałeś pierwsze "cztery" a później jeszcze w nawiasie ? Dlaczego ?! xD

 12. no nie ja stworzylem gramatyke

  Taką bez wielkich liter, polskich znaków i znaków interpunkcyjnych z wyjątkiem przecinków. Szapoba.

 13. Taką bez wielkich liter, polskich znaków i znaków interpunkcyjnych z wyjątkiem przecinków. Szapoba.

  nie przyszlo ci do glowy, ze nie mam polskiej klawiatury? a wielkosc liter nie ma dla mnie znaczenia, gdyz podczas pisania tutaj robie jeszcze kilka innych rzeczy i pisze na szybko, aczkolwiek uzywam przecinkow bo bez nich zdanie moze miec calkiem inny sens.

 14. nie przyszlo ci do glowy, ze nie mam polskiej klawiatury? a wielkosc liter nie ma dla mnie znaczenia, gdyz podczas pisania tutaj robie jeszcze kilka innych rzeczy i pisze na szybko, aczkolwiek uzywam przecinkow bo bez nich zdanie moze miec calkiem inny sens.

  ja pierdole xD

 15. Wy "wyksztalceni" macie rozkminy typu kto, gdzie i po co użył przecinkow, a Nate olał szkołę i żyje z bojek i handlu koprem :cmgkeepgoing:

 16. nie przyszlo ci do glowy, ze nie mam polskiej klawiatury? a wielkosc liter nie ma dla mnie znaczenia, gdyz podczas pisania tutaj robie jeszcze kilka innych rzeczy i pisze na szybko, aczkolwiek uzywam przecinkow bo bez nich zdanie moze miec calkiem inny sens.

  Nie przyszło, ale nie ja przyjebałem się do Diaza, że zna pół języka. Dla niego bogate słownictwo może mieć takie samo znaczenie jak dla Ciebie wielkość liter. Nie przyszło Ci to do głowy?

 17. Nie przyszło, ale nie ja przyjebałem się do Diaza, że zna pół języka.

  przeciez to bylo zartobliwe, po prostu nawiazalem do niektorych jego konferencji, gdzie dawali napisy po angielsku. A tak to jestem fanem braci, jeszcze jak nick walczyl w strikeforce, a runda z daleyem jedna z lepszych jakie widzialem.

 18. przeciez to bylo zartobliwe, po prostu nawiazalem do niektorych jego konferencji, gdzie dawali napisy po angielsku. A tak to jestem fanem braci, jeszcze jak nick walczyl w strikeforce, a runda z daleyem jedna z lepszych jakie widzialem.

  Ale ja się nie spinam, też żartobliwie się przyjebałem. Każdy wie, że Nate poetą nie zostanie, bo i po co?

 19. a moze dlatego, ze nate sie wypowiada jakby uczyl sie angielskiego od dwoch lat, ciezko powiedziec, ze on zna jeden jezyk, wg mnie zna pol jezyka

  Miocic nie lepszy

 20. nie przyszlo ci do glowy, ze nie mam polskiej klawiatury? a wielkosc liter nie ma dla mnie znaczenia, gdyz podczas pisania tutaj robie jeszcze kilka innych rzeczy i pisze na szybko, aczkolwiek uzywam przecinkow bo bez nich zdanie moze miec calkiem inny sens.

  nie ma polskich klawiatur. W Polsce sie uzywa klawiatury w standardzie US

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.