Adrian Bartosiński, mistrz KSW wagi półśredniej, na razie cały czas nie wie kto będzie jego najbliższym rywalem w okrągłej klatce. Sam mówi jednak, że liczy na jakąś dużą walkę.

Podczas gali XTB KSW 94, która odbyła się 11 maja, Adrian Bartosiński, mistrz KSW wagi półśredniej, miał zawalczyć z Andrzejem Grzebykiem. Ten jednak wypadł ze starcia z powodu kontuzji, a do walki w zastępstwie wszedł Igor Michaliszyn. Pojedynek zakończył się w trzeciej rundzie poddaniem w wykonaniu mistrza. Kolejnym rywalem teoretycznie może być więc Grzebyk, ale sprawa nie została jeszcze ostatecznie ustalona. W najnowszym materiale wideo zamieszczonym na kanale Bartosińskiego pojawiło się pytanie o kolejnego rywala.

Zobaczymy. Ja jestem gotowy na jakiś superfight. Chciałbym jakąś fajną, dużą walkę zawalczyć.

Bartosiński jest aktualnie w trakcie negocjacji kontraktowych z KSW.

Na razie nie mogę zdradzać szczegółów. Kontrakt jeszcze chwilkę mnie obowiązuje. Rozmawiamy o warunkach i tyle. Zobaczymy, co wyjdzie dalej.

Zapytany natomiast o wymarzoną walkę w UFC, odpowiedział:

Wymarzona, to chyba z Usmanem. Wtedy bym sprawdził, kto ma lepszy klincz przy siatce.

Adrian cały czas pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Wygrał piętnaście pojedynków, trzynaście z nich skończył przed czasem, a siedem razy zwyciężał już w pierwszej rundzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,360 komentarzy 28,721 polubień
Avatar of Hellah
Hellah

PRIDE FC
Lightweight

6,348 komentarzy 20,786 polubień

Wymarzona, to chyba z Usmanem. Wtedy bym sprawdził, kto ma lepszy klincz przy siatce.

:juanlaugh:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of warzywko
warzywko

Brutaal
Welterweight

534 komentarzy 1,778 polubień

To chcesz walczyć, czy klinczować przy siatce? Jak chcesz klinczować to idź do błękitnej ostrygi, może się znajdzie jakiś fajny murzyn zamiast Usmana do przytulania. I nikt przynajmniej nie bedzie tego oglądał.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,142 komentarzy 24,246 polubień

To chcesz walczyć, czy klinczować przy siatce? Jak chcesz klinczować to idź do błękitnej ostrygi, może się znajdzie jakiś fajny murzyn zamiast Usmana do przytulania. I nikt przynajmniej nie bedzie tego oglądał.

Jest też opcją przybrania na wadze i wycieczka krajoznawcza do Białej Rawskiej. Tam przytulańce w klinczu, jako gra wstęna przed dociążaniem - zawsze na propsie:pudzianfap:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Dijaz
Dijaz

Bellator
Featherweight

4,015 komentarzy 8,613 polubień

Bartos nawet jak troluje to z klasą :śmiech:

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Middleweight

5,540 komentarzy 9,730 polubień

Swoją drogą trzeba przyznać, że Bartosiński jednak coś tam oleju w głowie ma. Niewielu polskich fighterów związanych z KSW miałoby odwagę jawnie sprawdzać blef kelnerów, bo jednak baliby się weryfikacji na rynku międzynarodowym, gdyby stracili angaż w cyrku. Zobaczymy, czy to wszystko jest tylko grą mającą na celu podbić stawkę. Teoretycznie Bartosiński nie ma podjazdu do lokomotyw cyrku, gdyż tam poziom sportowy nie ma już żadnego znaczenia (Pudzian i Mamed w wieku 40+, do tego rozbity bokser Szpilka). Kto jeszcze może aspirować do takiego miana? Wrzosek? To raczej poziom Torwaru, a nie Narodowego.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,724 komentarzy 49,470 polubień

Fajnie, niech mierzy wysoko, jednak obawiam się że droga na szczyt mogłaby skończyć się na jakimś pierwszym lepszym Randy Brownie czy innym Buckleyu czy Magnym.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Yoshi 1899
Yoshi 1899

ONE FC
Featherweight

2,348 komentarzy 5,885 polubień

Oglądałem to wczoraj , śmiałem jak chłop ratował ten spining za 5 k za pomocą długopisu i taśmy :DC: Lubię chłopa, zabawny z dystansem do siebie, dobre jaja nieraz robią z Pawlakiem a jego historia jak potrącił autem teściową mistrzostwo świata. Vlogi oglądam regularnie tylko trochu szkoda że ostatnio podobają mi się one bardziej niż występy w klatce Bartosa ale co zrobić taki ma styl do bólu efektywny nie zawsze efektowny.

Odpowiedz 2 polubień