Darren Till Israel Adesanya

Chociaż jeszcze nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Israela Adesanyi w klatce UFC, wszystko wskazuje na to, że może nim zostać Darren Till.

O takim pojedynku mówił już otwarcie trener Israela, a teraz sam Adesanya potwierdził plany swojego sztabu i w rozmowie dla ESPN powiedział:

Zdecydowanie. Jeśli teraz wygra, dostanie walkę o pas. On jest pierwszy na liście, ale najpierw wykonaj swoją robotę Till.

Darren Till ma już zaplanowaną najbliższą walkę.  Jego kolejnym rywalem będzie Marvin Vettori, z którym zmierzy się 10 kwietnia. Najpierw więc Anglik musi się uporać z tym wyzwaniem.

Till, który wcześniej bił się w kategorii półśredniej, jakiś czas temu zdecydował się przejść wagę wyżej. W pierwszym pojedynku w nowej kategorii pokonał przez decyzję Kelvina Gasteluma. W drugim boju starł się z Robertem Whittakrem, ale po świetnym boju musiał uznać jego wyższość w klatce.

Israel Adesanya natomiast po przegranym boju z Janem Błachowiczem na gali UFC 259  wraca do wagi średniej i zapowiada, że będzie tam dalej dominował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.