Podczas gali Bellator 176, która odbędzie się 8 kwietnia, Rafael Carvalho, mistrz kategorii średniej, będzie bronił swojego tytułu przeciwko Melvinowi Manhoefowi. W poprzednim pojedynku obu zawodników Carvalho wygrał na punkty z Holendrem. Tym razem Manhoef liczy, że skończy walkę przed czasem, ale nastawia się na pięć rund pojedynku. W rozmowie z MMAWeekly powiedział:

Dostałem rewanż i zamierzam odebrać mu pas. Miałem dużo czasu, by przygotować się nieco inaczej do tego pojedynku. Teraz wiem, że mogę walczyć cały pięć rund i wywierać presję. To właśnie zamierzam robić. Pierwsza walka wiele mnie nauczyła. Muszę być skupiony, skupiony na zdobyciu pasa. Wyjdę tam by zniszczyć przeciwnika, by go znokautować. Zawsze chcę dawać ekscytujące walki dla fanów.

Holender liczy, że jeśli zdobędzie pas, uda mu się namówić szefostwo Bellatora na zorganizowanie gali w jego kraju.

Chcę zostać mistrzem, żeby pokazać, że dzięki ciężkiej pracy można osiągać swoje cele. Mam już 40 lat, a nadal walczę o tytuł. Walczę od 22 lat, ale to będzie najpiękniejszy moment w mojej karierze. Chcę być pierwszym, który sprowadził do Holandii organizację Bellator, by tu bronić tytułu. Tego właśnie pragnę, muszę więc zdobyć pas mistrzowski.

Melvin Manhoef powiedział również, że chciałby zakończyć karierę będąc mistrzem organizacji Bellator.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.