Petr Yan skomentował krótko wygraną Seana O’Malleya na UFC 324 drwiąc z byłego rywala. O’Malley chciałby po wygranej z Songiem Yadongiem drugi raz w karierze zawalczyć z No Mercy.

Sean O’Malley wrócił do akcji w ten weekend, kiedy to na UFC 324 w Las Vegas zmierzył się z Songiem Yadongiem. Popularny Suga wygrał z Chińczykiem przez decyzję sędziowską i po walce dał znać, że chce drugiego starcia w karierze z Petrem Yanem, który obecnie jest mistrzem kategorii koguciej UFC. No Mercy zareagował na swoim profilu na X na wygraną byłego rywala.

Dopiero się obudziłem. Wydarzyło się coś ważnego? Nie wybieram sobie rywali. Kogo postawi przede mną UFC, zabiorę go na głębokie wody.

Panowie walczyli ze sobą w październiku 2022 roku, kiedy to na UFC 280 przez niejednogłośną decyzję sędziowską wygrał Sean O’Malley. Petr Yan nie zgadzał się z takim werdyktem po walce w Abu Dhabi, a ich pojedynek został ogłoszony najlepszym starciem tego wydarzenia. Obaj panowie nadal stanowią absolutną czołówkę kategorii koguciej UFC – Yan to obecny mistrz tej dywizji, a O’Malley wchodził do walki z Yadongiem jako numer 3. rankingu. Nie wiadomo czy UFC zdecyduje się na rewanż obu panów czy też zestawią Yana ponownie z Merabem Dvalishvilim.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Enigma93
Enigma93

BAMMA
Featherweight

837 komentarzy 1,651 polubień

Oj Piotrek napewno z chęcią by to wziął i najebał sęków dla Sugara za tamten pojedynek

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Heavyweight

17,873 komentarzy 39,648 polubień

Oj Piotrek napewno z chęcią by to wziął i najebał sęków dla Sugara za tamten pojedynek

Jak tam zima na Podlasiu?

Sporo dla śniegu najebało? :jarolaugh:

Odpowiedz 8 polubień

a
artektor

Legacy FC
Welterweight

2,029 komentarzy 2,207 polubień

Oj Piotrek napewno z chęcią by to wziął i najebał sęków dla Sugara za tamten pojedynek

Podoba się DLA Ciebie taka walka ?

Odpowiedz 8 polubień

Avatar of blazini
blazini

UFC
Lightweight

9,255 komentarzy 36,153 polubień

Na chuj się przypierdalacie? Dajcie spokój dla jego.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Marian45
Marian45

KSW
Heavyweight

6,058 komentarzy 14,707 polubień

Na chuj się przypierdalacie? Dajcie spokój dla jego.

.
Muszą do zodiaka na obiadek pojsc, bo głodni robią się wredni

Odpowiedz polub

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Middleweight

11,229 komentarzy 50,482 polubień

.
Muszą do zodiaka na obiadek pojsc, bo głodni robią się wredni

Snuf zaczynasz!? Jebany knurze!? O kotek.

Odpowiedz polub