henry cejudo ufc

Już w lutym Henry Cejudo, były podwójny mistrz UFC, wróci do klatki. Amerykanin zapowiada, że jeśli przegra, być może będzie to jego ostatnie starcie w karierze.

Henry Cejudo powróci do klatki UFC 17 lutego. Podczas gali UFC 298 zmierzy się z Merabem Dvalishvilim. Przed zbliżającym się pojedynkiem Cejudo w rozmowie dla The HJR Experiment przyznał, że może to być jego ostatnie starcie w karierze.

To jest walka o bycie pierwszym pretendentem. Jeśli przegram i spadnę w rankingu, najpewniej to będzie koniec. Ten sport jest ciężki. Obozy przygotowawcze, gdy ma się dwójkę dzieci i inne sprawy na głowie… Wszystko albo nic.

Cejudo dodał też, jak wyglądał jego powrót z emerytury do klatki UFC.

Dziś to działa nieco jak motywacja do zemsty. Nie zawsze jest to miłość do sportu. Nawet wracając do klatki myślałem o tym, że podoba mi się pojedynek, który mi zaproponowano i chciałem się sprawdzić. To była także rekompensata finansowa za trzy lata przerwy. Nie ma nic łatwiejszego niż zarabianie pieniędzy w sportach walki.

Henry Cejudo powrócił ze sportowej emerytury w roku 2023. Podczas gali UFC 288 zmierzył się w walce o pas wagi koguciej z Aljamainem Sterlingiem, ale przegrał niejednogłośną decyzją sędziów. Aktualnie Cejudo zajmuje trzecie miejsce w rankingu swojej kategorii wagowej. Jego najbliższy rywal jest na pozycji drugiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,075 polubień

Już w lutym Henry Cejudo, były podwójny mistrz UFC, wróci do klatki. Amerykanin zapowiada, że jeśli przegra, być może będzie to jego ostatnie starcie w karierze. Henry Cejudo powróci do klatki UFC 17 lutego. Podczas gali UFC 298 zmierzy się z Merabem Dvalishvilim. Przed zbliżającym się pojedynkiem Cejudo w rozmowie dla The HJR Experiment przyznał, […]

Odpowiedz polub

click to expand...