Page VanZant

Długo oczekiwany występ CM Punka podczas gali UFC 203 trudno nazwać udanym. Młody Mickey Gall bez problemów poradził sobie z byłą gwiazdą WWE i szybko zakończył walkę. Występ Punka wzbudził wśród fanów i zawodników bardzo różne reakcje. Natomiast zawodniczka UFC Paige VanZant, uważa, iż dobrze się stało, że Punk zawalczył dla UFC. W rozmowie z serwisem TMZ powiedziała:

Wszyscy na niego narzekają i na to, że jest w UFC, ale to jest przecież branża rozrywkowa. CM Punk to artysta, który stawia na show i przyciągnął do UFC wielu fanów, a ostatecznie więcej fanów UFC oznacza dla pozostały zawodników lepsze pieniądze.

VanZant stwierdziła również, że Punk jest już dość stary, ale z chęcią zobaczyłaby jego kolejną walkę.

Cóż, on jest już dość stary. Uwielbiam go i życzę mu dobrze, ale myślę, że jest nieco za stary na to. Wyszedł do walki zbyt pewny siebie i agresywny. Nie można się też nauczyć jiu-jitsu w dwa lata. Uważam jednak, że ma szansę na wygranie w kolejnej walce. Na pewno są zawodnicy, z którymi poradziłby sobie lepiej, zawodnicy, którzy nie mają jiu-jitsu na tak wysokim poziomie. Z przyjemnością zobaczyłabym go ponownie w klatce. On na pewno jest wytrwały i jest też atletą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.