de fries aspinal jędrzejczyk

Tom Aspinal, jeden z czołowych zawodników wagi ciężkiej UFC, bardzo chciałby zawalczyć podczas najbliższej gali UFC w Londynie, ale nie zamierza niczego przyspieszać w leczeniu swojej kontuzji kolana.

W ostatniej walce dla UFC Tom Aspinal doznał kontuzji kolana i wraca teraz do pełnej sprawności po operacji. W rozmowie dla naszego serwisu przy okazji gali XTB KSW 77 przyznał, że lekarze powiedzieli mu, iż powrót do pełnej sprawności może potrwać od ośmiu do dziesięciu miesięcy. Anglik nie zamierza niczego przyspieszać i chce w pełni wykorzystać ten czas. Będąc gościem programu Believe You Me Aspinal powiedział również:

Bardzo chciałbym wrócić marcu na galę w Londynie, ale ostatecznie muszę zrobić to, co niezbędne, aby być w pełni sprawny. Prawda jest taka, że jeśli rywale wiedzą o twojej kontuzji, to będą atakować to miejsce. Teraz każdy wie o moich problemach, więc wszyscy będą atakować kontuzjowane kolano. Zanim więc wejdę do klatki, muszę być na milion procent pewny, że mogę przyjąć na moją nogę 20, 30 i nie wiem jeszcze ile kopnięć. Nie mam pojęcia kiedy wrócę.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. W tym czasie stoczył sześć pojedynków i pięć z nich wgrał przed czasem. W ostatnim starciu doznał kontuzji kolana i przegrał z Curtisem Blaydesem.

Tom Aspinal przed wejściem do UFC bił się dla organizacji Cage Warriors. Przed ostatnim starciem Anglik od siedmiu walk pozostawał niepokonany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genialny Żółw
Genialny Żółw

Roshi

32,078 komentarzy 109,035 polubień

de fries aspinal jędrzejczyk

Asia nie proznuje.... :penn:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Featherweight

8,419 komentarzy 7,715 polubień

Tom zajebisty gościu, niecch leczy kontuzję i wraca do klatki.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,224 komentarzy 75,408 polubień

Strasznie pechowo się stało w ostatniej walce. Tomuś mógł aspirować na mistrza a teraz ta droga się znacznie wydłuży i niewiadomo czy kontuzja nie będzie się odnawiać.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Featherweight

2,305 komentarzy 2,707 polubień

de-fries-aspinal-jedrzejczyk.jpg
Widziałem już wystarczająco duzo by wiedziec jak to sie skończy::clintdis::

Odpowiedz polub

R
Rafiozo

Jungle Fight
Bantamweight

218 komentarzy 243 polubień

Strasznie pechowo się stało w ostatniej walce. Tomuś mógł aspirować na mistrza a teraz ta droga się znacznie wydłuży i niewiadomo czy kontuzja nie będzie się odnawiać.

Podobno leczył się w bardzo znanych piłkarskich klubach, tam mają lekarzy znających się jak nikt na takich kontuzjach. Z wywiadu z nim słyszałem że to nie pierwsza już jego kontuzja kolana.

Nie wiadomo jak to będzie ale jako zawodnik ciezki to jest kotem...

Odpowiedz 2 polubień