paul felder

Paul Felder, były zawodnik UFC, a dziś komentator, od dawna mówi o tym, że być może wróci jeszcze do klatki. Felder na razie wrócił do treningów i testowania przez USADA, ale decyzja o powrocie do klatki nie została jeszcze podjęta.

W 2021 roku Paul Felder w trakcie transmisji jednej z gal ogłosił przejście na sportową emeryturę. Zawodnik postanowił przekazać fanom, że zakończył swoją przygodę z walkami w klatce MMA i nie zamierza już występować w oktagonie UFC. Później w jednym z wywiadów Felder przyznał, że istnieją dwa możliwe scenariusze na jego powrót do klatki. Pierwszym jest walka dla pieniędzy, a drugim starcie w jego rodzinnej Filadelfii. Podczas spotkania z mediami przy okazji gali UFC w Paryżu ponownie pojawił się temat powrotu Feldera do klatki. Paul przyznał, że ponownie jest testowany przez USADA, co jest wymogiem przed powrotem do walczenia.

Nie mam pojęcia czy wrócę do walczenia. Wróciłem do treningów i znów cieszę się MMA. Nie jest tajemnicą, że mam problemy z biodrami. Wróciłem jednak do puli testowej USADA, ale na razie to wszystko.

Felder niedawno napisał też w mediach społecznościowych, że zakończenie kariery przez „Koreańskiego Zombie” i jego ostatnia walka w karierze, zainspirowały go do tego, aby też móc w taki sposób pożegnać się z kibicami.

Paul Felder walczył dla UFC od roku 2014. W tym czasie stoczył 15 pojedynków. Na swoim koncie ma zwycięstwa nad takimi zawodnikami jak: Charles Oliveira, Edson Barboza czy James Vick. W ostatnich dwóch walkach musiał jednak uznać wyższość przeciwników. Przegrał z Danem Hookerem i Rafaelem dos Anjosem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Enigma93
Enigma93

Jungle Fight
Featherweight

259 komentarzy 421 polubień

Była plota że chciałby z Shavkatem na powrót, ale szanse nikłe.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Undertaker
Undertaker

BAMMA
Lightweight

879 komentarzy 1,539 polubień

Solidny fighter, ale lepiej żeby został przy komentatorce. IMHO on odnajduje się w tym bardzo dobrze.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Cassius42
Cassius42

Vale Tudo
Open

20,391 komentarzy 34,051 polubień

Paul Felder (9-6 UFC) w tym 5 walk skończonych przez split !!! (1-4) 3 lata bez walki, ostatnia wygrana 4 lata temu... powrót do walk nie konieczny (39 lat!) jak już ma inne zajęcie przy UFC... :boss:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Bantamweight

2,727 komentarzy 5,436 polubień

Oby tylko nie wrócił po wpierdol. Uwielbiam tego gościa i świetnie się go słucha jako komentatora. Trzymam kciuki!

Odpowiedz 6 polubień