jurkowski błachowicz

Łukasz Jurkowski, były mistrz KSW, a dziś komentator sportowy, jest przekonany, że Jan Błachowicz odzyska utracony tytuł mistrzowski.

Jan Błachowicz liczy na to, że po ostatniej wygranej nad Alexandarem Rakiciem otrzyma kolejną szansę walki o mistrzowski tytuł. Na razie jednak nie wiadomo czy faktycznie UFC tak postąpi.

Łukasz Jurkowski w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl powiedział, że byłby zaskoczony brakiem walki o pas dla Jana.

Bardzo bym się zdziwił, jakby w następnym pojedynku nie dostał walki o mistrzostwo. Prawdopodobnie tak będzie, ale trzeba poczekać teraz i zobaczyć, jak długo Janek będzie przechodził rehabilitację. Ja – tak czysto kibicowsko – liczę na to, że jeszcze w tym roku Janek zawalczy.

Jan Błachowicz w trakcie ostatniej walki doznał rozcięcia pod okiem. Po gali musiała przejść operację i na razie nie wiadomo, kiedy będzie mógł ponownie trenować.

Łukasz Jurkowski odniósł się również do przebiegu samej walki, która zakończyła się w trzeciej rundzie ze względu na kontuzję kolana Aleksandara Rakicia.

Tak czy inaczej, jestem przekonany, że do końca trzeciej rundy Janek skończyłby Rakicia kopnięciami na łydkę.

Jurkowski jest również przekonany, że Jan Błachowicz odzyska utracony tytuł.

Wrócił ogień i widać było, jak wchodził do klatki, że jemu się po prostu znowu chce, a po tym zwycięstwie – znam Janka na tyle dobrze, że wiem – chce mu się jeszcze bardziej. Czy to będzie Teixeira czy Prochazka, pas wróci do Polski.

Jan Błachowicz znajduje się dziś na pierwszym miejscu  rankingu wagi półciężkiej organizacji UFC. W najbliższym boju mistrzowski Glover Teixeira, który odebrał pas Janowi, zmierzy się z Jirim Prochazką. Zwycięzca tego pojedynku może więc być następnym rywalem Jana Błachowicza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.