CimOrcdWwAAJIFL

Jeden z najlepiej zarabiających sportowców na świecie, Floyd Mayweather Jr (49-0, 26 KO) ponownie podkręcił temat swojego powrotu na bokserski ring. „Money” w jednym z wywiadów stwierdził, że prowadzi rozmowy w sprawie zakontraktowania walki z największą gwiazdą UFC Conorem McGregorem, a pojedynek miałby się odbyć w ringu bokserskim:

Jeśli wrócę do boksu, to tylko na walkę z McGregorem. To bardzo intrygujący pojedynek dla całego sportowego świata. Macie pięściarza i zawodnika MMA z fenomenalną stójką

McGregor jest na pewno silny i świetnie ułożony boksersko. Nie wiem jak sobie poradzi z długim dystansem w boksie, ale muszę przyznać, że kiedy oglądam teraz jego walki i zaczynam je analizować, to zadziwia mnie jego szybkość. Jest szybszy niż na początku myślałem

Dana White w zeszłym tygodniu całkowicie przekreślił możliwość zorganizowania takiej walki w ringu bokserskim. Irlandczyk ma obowiązujący kontrakt z UFC który zabrania mu walczyć w innych formułach, w tym na ringu bokserskim. Floyd nie ma odpowiedzi na ten problem ale jest pewien, że „coś wymyślą”:

Jestem prawie pewien, że będziemy mieć dobry plan aby doprowadzić do tej walki. Jeszcze go nie mamy ale zaplanowaliśmy kilka wstępnych dat na tą walkę. Ja i mój zespół, ja i Al Haymon, ja i Leonard Ellerbe mamy kilka dla i miejsc na całym świecie gdzie mogłoby dojść do tej walki. Wiecie ile zarabiam, moja liczba to 100 milionów dolarów. I to jest wyłącznie suma gwarantowana, nie mówimy o tym ile naprawdę zarabiam na walce.

W kolejnym wywiadzie dla Showtime Sports, Mayweather stwierdził, że taka walka pobiłaby wszelkie rekordy sprzedaży PPV:

On jest naprawdę twardym i trudnym przeciwnikiem. Wiesz, za każdym razem, gdy wychodzi i walczy, kiedy pokonuje przeciwników to robi to w stójce. Więc jeśli dojdzie do tej walki, naprawdę wierzę w to, że pobijemy wszystkie rekordy. To ile zarobiła moja walka z Pacquiao, sprzedaliśmy gdzieś około 4.6 do 5 milionów transmisji PPV. Prawdopodobnie możemy pokonać tę liczbę. To jest naprawdę możliwe, wszystko jest możliwe.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.