Max Holloway, były mistrz wagi piórkowej UFC, kolejną walkę stoczy w kategorii lekkiej. Holloway nie rezygnuje jednak z marzeń o odzyskaniu mistrzowskiego pasa.

Podczas gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas, Max Holloway stanie do walki z Justinem Gaethje. Na szali tego pojedynku będzie leżał pas BMF, specjalny tytułu dla „Największego skur**syna w MMA”, który dzierży dziś Gaethje. Starcie odbędzie się w kategorii lekkiej, ale Holloway nie kryje chęci powrotu do wagi piórkowej, w której był mistrzem. W rozmowie dla ESPN Max powiedział:

Wszystko w swoim czasie. Teraz skupiam się na walce z Justinem Gaethje. Nie myślę o tym, co wydarzy się później. Jeśli wszystko pójdzie świetnie, pojawi się wiele możliwości, ale na pewno bardzo chcę odzyskać pas wagi piórkowej. Wrócę po niego i nie ma znaczenia, kto wówczas będzie mistrzem. Odzyskam mój pas. Jeśli podejdę do sprawy mądrze, mogę walczyć w dwóch kategoriach wagowych.

Max Holloway ma za sobą bogatą karierę w świecie MMA. Do tej pory stoczył już 32 pojedynki, z których 25 wygrał. W siedmiu musiał uznać wyższość rywali, ale nigdy nie został znokautowany. Holloway jest byłym mistrzem UFC wagi piórkowej. Tytuł tymczasowy zdobył w roku 2016, a w roku 2017 wywalczył pełnoprawny pas w starciu z Jose Aldo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,999 komentarzy 3,073 polubień

Max Holloway, były mistrz wagi piórkowej UFC, kolejną walkę stoczy w kategorii lekkiej. Holloway nie rezygnuje jednak z marzeń o odzyskaniu mistrzowskiego pasa. Podczas gali UFC 300, która odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas, Max Holloway stanie do walki z Justinem Gaethje. Na szali tego pojedynku będzie leżał pas BMF, specjalny tytułu dla „Największego […]

Odpowiedz polub

click to expand...