fot. instagram.com/kowczarz

Karolina Owczarz, która miała okazję trenować o sparować z Karoliną Kowalkiewicz, w rozmowie z serwisem Polsatsport.pl przedstawiła swoje spojrzenie na to, jaką zawodniczką jest Kowalkiewicz.

Karolina jest… dziwna. Przede wszystkim jako zawodniczka, ale też jako człowiek. To jest taki miks, bo poza matą jest prawdziwym aniołem, bije od niej mnóstwo dobroci i ciepła, a gdy założy rękawice, to w przerwach między sparingami wciąż jest tym aniołem, po czym rozbrzmiewa gong i w nią wstępuje bestia. I pojawia się świetna, metodyczna, precyzyjna zawodniczka.

Owczarz dodała również, że jest spokojna o wynik walki Karoliny Kowalkiewicz z Felice Herrig, która odbędzie się podczas gali UFC 223.

Jestem fanką stylu Karoliny. Jest precyzyjna, nigdy nie odpuszcza, ma świetną kondycję, co jest naprawdę jej ogromną przewagą. Tlenu jej nigdy nie zabranie. Jestem pod wrażeniem formy Karoliny i będę bardzo spokojna podczas gali w Nowym Jorku.

 

19 KOMENTARZE

 1. Duży autorytet jeśli chodzi o ocenę przygotowania zawodniczki do walki w ufc, nie ma co:razz:enn:

 2. Hejtujecie Karolinę już dla zasady. Trochę jak z Zaborem, był taki czas, że pociski wchodziły jak w masło i pracował na nie, ale potem zaczął się sensownie wypowiadać, nie robił inb, a nadal leciały hejty. Tutaj to samo, nie wiem o co się przypierdalacie*, sam w pewnym momencie miałem nie po drodze z Karolą, ale ostatnio nie robi nic, czym by sobie zasłużyła na jechanie bez względu na okoliczności. Proponuję zjechać do bazy, bo robi się to nudne.

  * chodzi mi o wszystkie tematy związane z Karolą na tym forum, 90% wypowiedzi to jakieś wrzutki.

 3. patrząc na to zdjęcie przypomniało mi się jak zostałem kiedyś sam w robocie z trzema dupeczkami, na moje nieszczęście zsynchronizowały im się okresy! …to było piekło! :razz:łacz:

 4. patrząc na to zdjęcie przypomniało mi się jak zostałem kiedyś sam w robocie z trzema dupeczkami, na moje nieszczęście zsynchronizowały im się okresy! …to było piekło! :razz:łacz:

  Aha

 5. Hejtujecie Karolinę już dla zasady. Trochę jak z Zaborem, był taki czas, że pociski wchodziły jak w masło i pracował na nie, ale potem zaczął się sensownie wypowiadać, nie robił inb, a nadal leciały hejty. Tutaj to samo, nie wiem o co się przypierdalacie*, sam w pewnym momencie miałem nie po drodze z Karolą, ale ostatnio nie robi nic, czym by sobie zasłużyła na jechanie bez względu na okoliczności. Proponuję zjechać do bazy, bo robi się to nudne.

  * chodzi mi o wszystkie tematy związane z Karolą na tym forum, 90% wypowiedzi to jakieś wrzutki.

  Kozaczy do szefowej..

 6. Kozaczy do szefowej..

  To raczej argument z półki średnich, kiedy weźmie się pod uwagę to, co wyprawia Aśka, jak podpowiadają jej żeby pogwiazdorzyła dla fejmu. Jeśli taktyka tego gwiazdorzenia to nieważne co mówią, ważne żeby naziwska nie przekręcali, to Asia powinna być Karoli wdzięczna, że ta o niej nie zapomina :fjedzia:

 7. To raczej argument z półki średnich, kiedy weźmie się pod uwagę to, co wyprawia Aśka, jak podpowiadają jej żeby pogwiazdorzyła dla fejmu. Jeśli taktyka tego gwiazdorzenia to nieważne co mówią, ważne żeby naziwska nie przekręcali, to Asia powinna być Karoli wdzięczna, że ta o niej nie zapomina :fjedzia:

  Spoko tylko we wszystkim umiar, bo to wygląda, jakby dwie Polki miały walczyć na tej gali, a ze strony Aśki cisza i głupio to wygląda. Ona tymi tekstami chyba mimowolnie nabija fejma Asi i zamiast reklamować swoją walkę, reklamuje cudzą, do pewnego momentu pomaga to budowania zainteresowania swoją osobą, ale gdzieś tam jakiś balans też musi być. Wypowiedzi oczywiście jakieś wyrwane  z kontekstu, dłużyszch wywiadów,ale nawet na zagranicznych forach śmieją się, że Asia siedzi jej w głowie.

 8. A mi się bardzo podoba jak wypadła Karola w dwu pierwszych odcinkach Embedded z UFC 223!:applause::yahoo::razz:ray:

 9. Duży autorytet jeśli chodzi o ocenę przygotowania zawodniczki do walki w ufc, nie ma co:razz:enn:

  Dobrze, że nie powiedziała, że KK powalczy jeszcze rok, dwa w UFC, nabierze obicia i ma szansę powrotu do KSW :śmiech:

 10. Przecież bugiwomen ma zakaz gadania o Karolci i podobnie mniej znanych zawodniczek aby ich nie promować. Czasami wspomni ze 2 słowa i to wszystko, ktoś z jej ludzi z marketingu to zalecił i tak będzie robić. Trzeba bardziej prowokować Aśkę by dłużej wypowiadała się na zaczepki średniaków, myśli chłodno i nie chce być garbem dla karier innych.

 11. Hejtujecie Karolinę już dla zasady. Trochę jak z Zaborem, był taki czas, że pociski wchodziły jak w masło i pracował na nie, ale potem zaczął się sensownie wypowiadać, nie robił inb, a nadal leciały hejty. Tutaj to samo, nie wiem o co się przypierdalacie*, sam w pewnym momencie miałem nie po drodze z Karolą, ale ostatnio nie robi nic, czym by sobie zasłużyła na jechanie bez względu na okoliczności. Proponuję zjechać do bazy, bo robi się to nudne.

  * chodzi mi o wszystkie tematy związane z Karolą na tym forum, 90% wypowiedzi to jakieś wrzutki.

  Chyba zdajecie sobie sprawę, że nikt tego nie czyta. Tego typu fora są czytane tylko przez użytkowników. Internet to syf pełen niezadowolonych z życia ludzi.

 12. Przecież bugiwomen ma zakaz gadania o Karolci i podobnie mniej znanych zawodniczek aby ich nie promować. Czasami wspomni ze 2 słowa i to wszystko, ktoś z jej ludzi z marketingu to zalecił i tak będzie robić. Trzeba bardziej prowokować Aśkę by dłużej wypowiadała się na zaczepki średniaków, myśli chłodno i nie chce być garbem dla karier innych.

  Dla Karoli to jest promocja,ale do pewnego momentu, w którymś momencie ludzie nie chcą już tego słuchać.

  Najgorszą głupotą jaką widziałem ostatnio był Ferguson wyzywający Conora po zdobyciu pasa mistrzowskiego, gościu ma swoją chwilę tryumfu, a gada o Rudym, ja pier.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.