karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz potwierdziła, że już 12 listopada wejdzie ponownie do klatki UFC i zmierzy się z Silvaną Gomez Juarez.

Karolina Kowalkiewicz już w listopadzie zawalczy ponownie z nowojorskiej hali Madison Square Garden, w której zmierzyła się w roku 2016 o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. Tym razem rywalkę Karoliny będzie Silvana Gomez Juarez. O swojej najbliższej walce Karolina napisała w mediach społecznościowych.

New York Baby! Dokładnie po 6 latach wracam do Madison Square Garden! 12 Listopada 2022, UFC 281.  12 listopada 2016 na UFC 205 walczyłam tam o mistrzostwo świata.

Dla Karoliny będzie to drugi pojedynek w tym roku. Podczas gali UFC Vegas 56, która odbyła się 4 czerwca, Karolina Kowalkiewicz pokonała Felice Herrig. Zwycięstwem tym przerwała serię pięciu przegranych z rzędu.

Karolina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie w oktagonie stoczyła 13 pojedynków, z których 6 wygrała. W swojej karierze ma zwycięstwa nad takimi przeciwniczkami jak Rose Namajunas czy Randa Markos.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.