Sanchez vs Guida

Organizacja UFC zdecydowała o dodaniu kolejnej walki do swojej Galerii Sław.  Tym razem wybór padł na starcie Diego Sancheza z Clayem Guidą.  Walka odbyła się 20 czerwca 2009 roku. Trzyrundowy bój pełen świetnych wymian i ciągłej akcji zakończył się wygraną Sanchez na punkty. Decyzja sędziów była jednak niejednomyślna.

Starcie Sanchez vs Guida jest piątym bojem dodanym do UFC Hall of Fame. Pozostałe  walki to: Forrest Griffin vs. Stephan Bonnar (The Ultimate Fighter 1 Finale), Matt Hughes vs. Frank Trigg 2 (UFC 52), Mark Coleman vs. Pete Williams (UFC 17), and Mauricio “Shogun” Rua vs. Dan Henderson 1 (UFC 139).

4 KOMENTARZE

  1. Kuwa, dwie oblane ketchupem małpy tłuką się przez kwadrans po gębach-lipa. Ostatnia walka Marcina Najmana była dużo bardziej emocjonująca.

    Dwóch żelaznoszczękich wariatów w swoim prime i piętnaście minut nieustannej napierdalanki-oboże, jakie to piękne.

    Legendarny staredown i Goldi na majku, normalnie łezka się w oku kręci :goldi:

    Kto był w narożniku Claya? "Don't blow your nose" i "Circle left" to chyba najcenniejsze rady jakie mógł w tamtym momencie otrzymać. :razz:ray:

  2. No w końcu Sanchez doczekał się bycia w Hall of Fame. Cieszy mnie to, bo moim zdaniem należy się mu za te wszystkie wojny które dał i stracone zdrowie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.