Volkan Oezdemir, który miał okazję walczyć z Jirim Prochazką, uważa, że jest to bardzo ciekawa postać, która wnosi coś interesującego do świata MMA.

Volkan Oezdemir, były pretendent do pasa wagi półciężkiej, walczył z Prochazką w lipcu 2020 roku i przegrał z nim przez nokaut w drugiej rundzie. Po ponad roku od tamtej walki, w rozmowie dla serwisu MMA Junkie, Oezdemir przedstawił swoje spojrzenie na wojownika z Czech.

To jest interesujący zawodnik. Wnosi do tej gry coś innego – swój charakter, twarz, podejście do walki, sposób poruszania się. On zasługuje na to, żeby piąć się w tym sporcie. Nawet poza UFC był wysoko notowany. Ma na koncie sporo walk i sporo zwycięstw. Teraz pokonał dwóch zawodników z pierwszej dziesiątki rankingu UFC, dwóch byłych pretendentów do pasa. Samo to jest mocnym przekazem.

Prochazka jest dziś wymieniany w roli kolejnego pretendenta do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej i zapowiada, że chętnie zaczeka na rozstrzygnięcie starcia pomiędzy Janem Błachowiczem i Gloverem Teixeirą, aby mieć czas na przygotowania się do mistrzowskiego wyzwania. Prochazka ma być też zawodnikiem rezerwowym dla walki Błachowicza z Teixeirą, która odbędzie się pod koniec października.

W ostatnim boju Jiri Prochazka w pięknym stylu pokonał Dominicka Reyesa. Walka została uznana starciem wieczoru, a Czech otrzymał za nią podwójny bonus od UFC, bo nie tylko dał świetny bój, ale również efektownie znokautował byłego pretendenta do tytułu mistrzowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of No.7
No.7

Jungle Fight
Welterweight

300 komentarzy 507 polubień

Zastanawia mnie tylko czy rzeczywiście gość jest takim wariatem, czy to tylko „wariatem”. Ale to prawda, jest ciekawy.

Odpowiedz polub

Avatar of HubiSSJ3
HubiSSJ3

UFC
Heavyweight

18,399 komentarzy 28,964 polubień

Ehh kolejny hypowany zawodnik i znów im Janek spierdoli plany. Nie ma wyjścia, niedługo Dana nie wytrzymie i dosypie coś Jankowi niczym Francuzi Ronaldo przed finałem w '98.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

12,034 komentarzy 27,715 polubień

Stójka kozak
Ciekawe czy jak Jano Go zabierze do parteru co tam moze zaprezentować chłop

Odpowiedz polub

Avatar of mat3e
mat3e

Jungle Fight
Lightweight

262 komentarzy 524 polubień

Stójka kozak
Ciekawe czy jak Jano Go zabierze do parteru co tam moze zaprezentować chłop

Wydaje mi się, że jego stójka akurat pasuje Jankowi, który wali z kontry. Nie powinno być potrzeby parteru. Ale najpierw Glover
:bleed:

Odpowiedz 1 Like