colby covington

Colby Covington jest zawodnikiem, który lubi wchodzić w słowne, czasem dosadne, przepychanki z innymi zawodnikami. Okazuje się jednak, iż jest fanem mistrza UFC w wadze koguciej, Seana O’Malleya.

Colby Covington nie kryje, że specjalnie zbudował swój wizerunek na kontrowersji, aby przyciągać uwagę. Wśród wielu zawodników UFC dostrzega jednego, z którym się utożsamia i którego szanuje. W programie The Rush With Maxx Crosby Covington został zapytany o to, czy jest w UFC jakiś zawodnik, którego lubi i wskazał  Seana O’Malleya.

On nie przejmuje się tym, co ludzie pomyślą. Farbuje sobie włosy na różowo i ma to gdzieś, co inni powiedzą. Wychodzi i pokazuje kim jest. On jest najlepszy, jest mistrzem świata wagi koguciej, jest niepokonany. Podoba mi się jego styl, dzięki któremu wnosi do tego biznesu coś wyjątkowego, coś czego brakuje wielu zawodnikom.

Covington dodał również:

Wielu z walczących gości wychodzi z założenia, że są tylko fighterami. Wchodzą do klatki i się bija. Brakuje w nich jakieś intelektualnej głębi. Nie zastanawiają się nad tym, czy może są kimś więcej niż tylko zawodnikami, że może mogliby więcej sprzedawać, tworzyć biznes dla UFC. Sean to robi i za to go szanuję.

Aktualnie Sean O’Malley jest po sześciu wygranych i jednym starciu zakończonym jako nierozstrzygnięte. W przedostatniej walce, do której doszło w sierpniu zeszłego roku O’Malley wygrał przez techniczny nokaut i odebrał Aljamainowi Sterlingowi mistrzowski pas wagi koguciej. W ostatnim starciu pokonał Marlon Vera. Do walki doszło w marcu tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of 5jointow
5jointow

ONE FC
Welterweight

2,446 komentarzy 10,829 polubień

Brakuje w nich jakieś intelektualnej głębi.

Sean i intelektualna głębia. :muttley:

Odpowiedz 4 polubień

M
Megatron

Oplot Challenge
Featherweight

8 komentarzy 8 polubień

Dlatego farbuje sobie włosy na różowo i robi z siebie pajaca, bo właśnie maks ważne jest dla niego to, co inni o nim myślą - i dlatego chce być taki suuupercool. Debilu.

Odpowiedz 1 Like