covington usman

Georges St. Pierre, były mistrz UFC, jest przekonany, że Kamaru Usman powinien zawalczyć po raz drugi z Colbym Covingtonem, którego pokonał w pierwszym pojedynku.

Po ostatniej wygranej Kamaru Usmana, mistrza wagi półśredniej, szef UFC potwierdził, że chce doprowadzić do rewanżowego boju pomiędzy nim i Colbym Covingtonem. Sam Usman nie jest przekonany do takiego pomysłu, bo Covington od czas przegranej z nim stoczył tylko jeden pojedynek.

Covington od dawna domaga się rewanżowego boju z Usmanem. W pierwszym starciu, do którego doszło w roku 2019 został znokautowany przez mistrza w piątej rundzie pojedynku.

Georges St. Pierre w rozmowie dla serwisu Sports Illustrated powiedział, że jego zdaniem Usman powinien zawalczyć z Covingtonem po raz drugi.

Walki tworzą emocje. Właśnie takie walki się zapamiętuje i dlatego on powinien bić się po raz drugi z Colbym Covingtonem. Poprzedni pojedynek, do czasu nokautu, był bardzo wyrównany.

GSP jest też zdanie, że Usman jest dziś najlepszym zawodnikiem bez podziału na kategorie wagowe.

Usman to dziś najlepszy aktywny zawodnik bez podziału na kategorie wagowej. On jest kompletnym fighterem. Potrafi walczy w stójce, potrafi walczyć zapaśniczo. Potrafi wszystko.

Mimo niechęci Usmana do walki z Covingtonem, szef UFC jest zdeterminowany, aby doprowadzić do tego pojedynku. Podczas niedawnej konferencji prasowej ponownie potwierdził, że do takiej walki dojdzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Navio

Maximum FC
Welterweight

1,562 komentarzy 1,740 polubień

I tak walka skończy sie wizyta Colby na psach.

Odpowiedz polub

D
Dijaz

Brutaal
Light Heavyweight

597 komentarzy 673 polubień

PSG jest niczym wyrocznia w Matrixie.

Odpowiedz polub

Vvallachia

M-1 Global
Featherweight

3,649 komentarzy 4,883 polubień

Przynajmniej jeden rozsądnie na ten temat gada

Odpowiedz polub