Sprawa pozostanie na emeryturze lub powrotu do klatki Khabiba Nurmagomedova cały czas pozostaje nierozstrzygnięta. Niedawno Khabib miał powiedzieć, że nie odczuwa już chęci rywalizacji. Jego menadżer natomiast szybko zaprzeczył tym słowom. Nadzieję na powrót Khabiba do klatki ma też cały czas Dana White, szef UFC.

Podczas niedawnego spotkania z mediami Dana White, szef UFC, ponownie wypowiedział w sprawie kolejnej walki Khabiba.

Wierzę, że on ponownie zawalczy. Naprawdę w to wierzę. On mi tego nie powiedział, ale wierzę w to. Niedługo spotkam się z Abu Zabi i dam wam znać jak tylko będę wiedział coś więcej.

Khabib Nurmagomedov pozostaje mistrzem kategorii lekkiej. Zawodnik cały czas też, mimo zakończenia kariery, jest testowany przez USADA.

Aktualnie Khabib ma na swoim 29 wygranych walk w MMA. Jeszcze przed ostatnią walką mówiło się o tym, że mistrz chce bić się do chwili, aż jego rekord osiągnie wynik 30. Być może więc ostatecznie powróci jednak do oktagonu UFC.

Niedawno pojawiły się też informacje mówiące o tym, że Khabib Nurmagomedov, kupił organizację Gorilla Fighting Championship i chce zmienić jej nazwę na Eagle Fighting Championship (EFC). Wygląda więc na to, że Dagestańczyk ma już w głowie inne plany związane z dalszym życiem poza sportową rywalizacją.

Zobacz również: Mistrz UFC zostanie promotorem. Khabib Nurmagomedov kupił organizację MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.