font rob aldo jose

Rob Font, który już niedługo zmierzy się z Jose Aldo, jest przekonany, że zaserwuje fanom prawdziwą stójkową wojnę z byłym mistrzem UFC.

Już 5 grudnia w Las Vegas dojdzie do walki Roba Fonta z Jose Aldo. Przed nadchodzącym bojem Font będąc gościem audycji Just Scrap Radio powiedział, jak zapatruje się na to zestawienie.

To wielka walka. Kolejna wielka walka w Vegas. Wielkie nazwisko i legenda, były mistrz i w praktyce zawodnik z Galerii Sław. Cieszę się więc bardzo z tej możliwości.

Font nie kryje, że chce rozegrać starci z Aldo w stójce, a jego plan na walkę wygląda w następujący sposób:

Planuję utrzymać walkę w stójce i dać mu walczyć. Chcę go jednak zmusić do tego, aby przyjmował poważne ciosy. Wierzę, że to będzie stójkowa wojna. Plan jest taki, żeby trzymać go na dystans prostymi. Nie pozwolić mu narzucić tempa walki i uważać na niskie kopnięcia. Muszę być precyzyjny i nie próbować niczego na siłę. Wiem, że mogę walczyć z nim przez pięć rund, rozbić go na kawałki i wygrać decyzją sędziów. Nie przeszkadza mi takie rozwiązanie, ale oczywiście będę szukał skończenia przed czasem i ekscytującego boju.

Rob Font od czterech walk pozostaje niepokonany. W tych bojach jego umiejętnościom ulegli: Sergio Pettis, Ricky Simon, Marlon Moraes i Cody Garbrandt. Font walczy dla UFC od roku 2014 i znajduje się dziś na czwartym miejscu wagi koguciej UFC.

Jose Aldo ma za sobą dwie wygrane rzędu. W ostatnim boju pokonał Pedro Munhoza, a wcześniej Marlona Verę. Aldo jest dziś na piątym miejscu wagi koguciej UFC i liczy na to, że niedługo dojdzie do boju mistrzowskiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Arczi1990

Maximum FC
Featherweight

1,489 komentarzy 2,555 polubień

Józef nadal masz we mnie fana. Musisz!

Odpowiedz polub

SigisMundis

EFC Africa
Bantamweight

2,714 komentarzy 5,353 polubień

Podoba mi się, że zdradził swój plan na walkę, bardzo mądrze. Nie będzie łatwo, ale Aldo może coś na te ciosy proste ogarnie. :fjedzia:

Odpowiedz polub