jose aldo

Jose Aldo nie spodziewał się, że podczas gali w Rio De Janeiro zostanie ogłoszone dołączenie jego osoby do Galerii Sław UFC. Jest wdzięczny organizacji za to wyróżnienie.

Podczas gali UFC 283, która odbyła się 21 stycznia w Rio De Janeiro, organizacja ogłosiła, że Jose Aldo, były mistrz i dominator wagi piórkowej, zostaje dodany do Galerii Sław. Podczas spotkania z mediami po gali Aldo skomentował to, co się wydarzyło.

Byłem zaszczycony. Nie spodziewałem się tego, nie miałem pojęcią, że to szykują. Wychowałem się tutaj. Uważano mnie za króla Rio. Jestem wdzięczny UFC i wszystkim, którzy przesłali mi wiadomości. Zawsze marzyłem o tym, żeby walczyć w UFC. Wiedziałem, że pewnego dnia pojawię się w oktagonie. Stało się, a ja zostałem mistrzem. Spełniłem swoje marzenia. To było konsekwencją ciężkiej pracy, którą włożyłem w to wszystko. Wierzcie w swoje marzenia i ciężką pracę.

Jose Aldo, były mistrz UFC i WEC, po tym jak przegrał walkę z Merabem Dvalisvhilim podczas gali UFC 278 postanowił zakończyć karierę w świecie MMA. Aldo została jeszcze jedna walka w kontrakcie z UFC, ale nie planuje już więcej wchodzić do klatki, myśli natomiast o tym, aby spróbować swoich sił w boksie.

Aldo przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2004 i do dziś stoczył 39 pojedynków, z których wygrał 31. Jose przez wiele lat dominował w wadze piórkowej. Siedem razy obronił pas mistrzowski. W ostatnich latach Aldo walczył w kategorii koguciej, w której chciał zdobyć mistrzowski tytuł. Ostatecznie doszedł do trzeciego miejsca najlepszych zawodników tej kategorii w UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

BogdanJanusz

PRIDE FC
Lightweight

6,405 komentarzy 33,030 polubień

Gdyby jeszcze Glover był w formie i wygrał i brazole zachowywali się jak ludzie a nie dzikusy z lepianki to byłaby świetna gala :redford:

Odpowiedz 3 polubień

bokserek

Maximum FC
Featherweight

1,463 komentarzy 3,331 polubień

Gdyby jeszcze Glover był w formie i wygrał i brazole zachowywali się jak ludzie a nie dzikusy z lepianki to byłaby świetna gala :redford:

Pamiętam, jak lata temu wielu mistrzów pochodziła z Brazylii. Barao, Silva, RDA itd. Później weszła USADA i się mistrzowie posypali

Odpowiedz 1 Like