conor mcgregor dana white

Szef UFC Dana White nie przejmuje się zbytnio tym, że do opinii publicznej trafiła informacja o dokładnej liczbie sprzedanych subskrypcji PPV gali UFC 257. Jak sam powiedział, liczby te nie są dziś już wielką tajemnicą.

Organizacja UFC nigdy nie informuje o oficjalnych liczbach sprzedaży dostępów do swoich gal udostępnianych w systemie PPV. Conor McGregor ujawnił jednak, że dostęp do gali UFC 257 wykupiło dokładnie 1 504 737 osób.

Dana White, szef UFC, został zapytany o tę sytuację i podczas konferencji prasowej po gali z cyklu Contender Series powiedział:

Nie przejmuję się już tym. Wiecie, że Conor zarabia góry pieniędzy i świetnie sobie radzi. Większość liczby PPV, które pojawiają się w przestrzeni publicznej są zbliżone do faktycznych wyników. Nie jest to już więc wielką tajemnicą.

Aktualnie Conor McGregor przechodzi rehabilitację po złamaniu nogi i operacji jakiej musiał się poddać po walce z Dustinem Porierem. Nie wiadomo kiedy Irlandczyk ponownie pojawi się w klatce UFC, ale jak sam zapewnił, nadal chce pobić Poiriera i odzyskać pas wagi lekkiej.

Na razie jednak Poirier ma zmierzyć się o pas wagi lekkiej z Charlesem Oliveirą. Pojedynek nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony, ale wszystko wskazuje na to, że został już dopięty przez UFC.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Ludwiczek
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,826 komentarzy 20,873 polubień
Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,806 polubień