jorge masvidal

Jorge Masvidal zasugerował niedawno, że być może wróci do walczenia. Zdaniem Renato Moicano być może Masvidal wróci, ale raczej nie do klatki.

Podczas gali UFC 287, która odbyła się 8 kwietnia w Miami, Jorge Masvidal został pobity przez Gilberta Burnsa. Po walce Masvidal zapowiedział, że zdecydował się na zakończenie kariery. W wywiadzie dla ESPN Masvidal przyznał jednak, że mógłby wrócić do klatki dla walki o pas BMF, czyli czyli specjalny tytuł dla „Największego Skur**na w MMA”, który dzierży dziś Justin Gaethje, a kiedyś był zdobyty właśnie przez Masvidala. Niedawno Jorge zasugerował też w mediach społecznościowych, że być może faktycznie wróci do rywalizacji. Renato Moicano, klubowy kolega Masvidala nie wierzy jednak w powrót Jorge do klatki, o czym powiedział w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube.

Wiele osób mówi o powrocie Jorge Masvidala i jego walce na UFC 300, ale ja nie jestem pewien czy tak będzie. Nie jestem nawet pewien tego, czy on będzie walczył w MMA. Każdego dnia jestem w American Top Team. Wczoraj widziałem Masvidala, ale on nie trenował zapasów, jiu-jitsu, nie pracował nad kondycją, nie przerzucał ciężarów. Wiecie co on robił? Trenował boks. Każdego dnia widzę go, jak trenuje boks. Każdego dnia pracuje na worku, tarczach, pracuje nad techniką. Gdybym miał więc obstawiać, postawiłbym na to, że on zawalczy w ringu.

Jorge Masvidal stoczył 52 zawodowe walki, a w MMA rywalizował od roku 2003. Popularny „Król Miami” jest byłym pretendentem do tytułu wagi półśredniej. Przed ostatnią walkę zajmował jedenaste miejsce w rankingu tej kategorii wagowej. W przedostatnim pojedynku został pokonany przez Colby’ego Covingtona, a wcześniej dwa razy przegrał z Kamaru Usmanem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,976 komentarzy 3,040 polubień

Jorge Masvidal zasugerował niedawno, że być może wróci do walczenia. Zdaniem Renato Moicano być może Masvidal wróci, ale raczej nie do klatki. Podczas gali UFC 287, która odbyła się 8 kwietnia w Miami, Jorge Masvidal został pobity przez Gilberta Burnsa. Po walce Masvidal zapowiedział, że zdecydował się na zakończenie kariery. W wywiadzie dla ESPN Masvidal […]

Odpowiedz polub

click to expand...