amanda_nunes

Podczas zbliżającej się gali UFC z numerem 207 aktualna mistrzyni Amanda Nunes zmierzy się z powracającą do oktagonu Rondą Rousey. Była mistrzyni stara się unikać zbyt wielu medialnych obowiązków przed tym wydarzeniem i mówi o tym otwarcie. Nunes natomiast uważa, że to co robi Rousey jest dziwne. W rozmowie z Fox Sports powiedziała:

Uważam, że ona zachowuje się dziwnie. To jest MMA, ludzie mówią o nas dobrze, albo mówią o nas źle. Trzeba być na to gotowym. A wy dziennikarze jesteście częścią naszego życia, naszej kariery. Musimy rozmawiać z mediami ponieważ to jest właśnie część naszej pracy. Ona zachowuje się tak dziwnie, a przecież wie, że to jest normalne.

Nunes stwierdziła również, że Ronda na pewno wejdzie do oktagonu przygotowana na 100% swoich możliwości.

Nie uważam żeby Ronda była słaba, ale ona unika wszystkiego, co spowodowało, że jest teraz tym kim jest. To dość dziwne. Uważam, że ona jest przygotowana na powrót. Oczekuję w oktagonie najlepszej Rondy, ale nie wiem do końca co jest z nią nie tak.

Mistrzyni odniosła się również do słów Rondy, która stwierdziła, że Nunes nie ma sił na walkę na pełnym dystansie.

Każda przeciwniczka ma coś do powiedzenia na mój temat. Miesha Tate mówiła, że złamie mnie mentalnie. Teraz Ronda mówi swoje. Kończę moje przeciwniczki w pierwszych rundach, ponieważ nie muszę tego robić w drugich. Ona nie ma nic innego do powiedzenia na mój temat ponieważ zdaje sobie sprawę, że jestem lepsza od niej. Wiem, że będę gotowa na pięć rund, ale uważam, że ta walka tak długo nie potrwa, jednak jeśli do tego dojdzie, będę gotowa.

9 KOMENTARZE

  1. Na ten moment to na pewno jest od Rondy mocniejsza, pytanie tylko, czy będzie w stanie to pokazać w walce? Ronda już myśli o udomowieniu się, założeniu rodziny i innych babskich sprawach. Nunes raczej ma inne plany 😉 Wybrała jak wybrała, ale ciumkać przy dzieciach to raczej nie w jej stylu.

  2. psychika obciazy obie panie, Ronda po takim upadku z tronu wraca i nie bedzie jej latwo, Nunes za to czeka presja zwiazana z obrona pasa i samym faktem,ze bedzie walczyc z taka gwiazda… U kogo zagra lepiej glowa, ten wygra, to znaczy ta :joer:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.