Do dość nietypowej sytuacji doszło dzisiaj w mediach społecznościowych. Zawodnik Fame MMA, znany ze swojej działalności w Internecie Adrian Salamon, czyli inaczej „Medusa”, zapytany przez jednego z fanów o potencjalną walkę z zawodnikiem KSW wyzwał na pojedynek byłego mistrza kategorii ciężkiej, Karola Bedorfa. Ten nie pozostał obojętny wobec wyzwania ze strony „Medusy” i odpowiedział na swoim profilu na Instagramie. Co ciekawe, były mistrz zaakceptował wyzwanie ze strony YouTubera. Nie chce on jednak walczyć z nim na gali, a zaprosił go do Szczecina, aby wyjaśnić całą sprawę.

Jest to prawdopodobnie pierwsza tego typu sytuacja kiedy to zawodnik Fame MMA, organizacji, w której biją się ludzie znani z działalności szczególnie na YouTube, otwarcie wyzwał do walki byłego już mistrza KSW. „Medusa” zaproponował na swoim insta-story spotkanie twarzą w twarz Bedorfowi w Szczecinie, aby wyjaśnić sobie całą sprawę. YouTuber chciałby również pokazać fanom transmisję na żywo ze spotkania. Miałoby ono odbyć się już w następnym tygodniu.

56 KOMENTARZE

 1. Coś czuję, że to może być jakaś akcja dotycząca "grupy promotorskiej/menedżerskiej" Karola Bedorfa, czyli Win-Win by Karol Bedorf 🙂

 2. Mam nadzieję, że Mistrz nie planuje żadnej kooperacji z tym patusem, bo jeśli tak się stanie to naprawdę zwątpię. Karol może się dał się oszukać przeciwnikom i sędziom przez co niby ma te "porażki" na koncie, trudno – tak bywa, rozumiem to. Ale jeśli teraz postanowił rujnować swój wizerunek jakąś głupią ustawką z kimś tego pokroju to naprawdę będzie to dla mnie najcięższa próba i nie wiem jak ją zniosę…

 3. A tam czasem ostrzej nie bylo? Widze, ze inne zrodla wkladaja Bedorfowi taka wypowiedz w usta

  „Posłuchaj mnie ty ośle. Stoczyłeś jedną walką na niby. Nagrywasz jakieś durne filmy na ten swój YouTube. I co ty myślisz, że się możesz panoszyć? Weź zejdź na ziemię łososiu ty.”

 4. Ale jeśli teraz postanowił rujnować swój wizerunek jakąś głupią ustawką z kimś tego pokroju to naprawdę będzie to dla mnie najcięższa próba i nie wiem jak ją zniosę…

  Przecież nie ma nic gorszego, niż ten przesłodki avatar :beczka:

 5. Przecież oni się znają 😀 zakładam, że promocja druzyny esportowej Piratesports i jakiś filmik z tego będzie u nich ;d

 6. A Kawule tam siędzą jeszcze i montują "10 najlepszych akcji gali KSW 50". Ciut nawet współczuję

  Już jest. Polecam szczególnie #2. Idealne podsumowanie tej chujowizny :razz:ociesznymirek:

 7. Już jest. Polecam szczególnie #2. Idealne podsumowanie tej chujowizny :razz:ociesznymirek:

  To musiała być naprawdę slaba gala….

 8. Już jest. Polecam szczególnie #2. Idealne podsumowanie tej chujowizny :razz:ociesznymirek:

  Albo te nieudane sprowadzenia Parke jako najlepsze momenty gali

  :waldeklaugh:

  Co do tematu to chciałbym zobaczyć jak profesjonalny zawodnik morduje jednego z tych robaków w klatce

  :razz:enn:

 9. Ale jeśli teraz postanowił rujnować swój wizerunek jakąś głupią ustawką z kimś tego pokroju to naprawdę będzie to dla mnie najcięższa próba i nie wiem jak ją zniosę…

  Phi, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie…

 10. Już jest. Polecam szczególnie #2. Idealne podsumowanie tej chujowizny :razz:ociesznymirek:

  Kiedy już chciałem zapomnieć o KRS1 50 na które wydałem 40zł :latajacaslomkaptysiowa:  musiałem obejrzeć 10 Akcjach gali gdzie na drugim miejscu jest jak Chmielewski wchodzi do klatki. Teraz można zrobić tylko to :iamdone:

 11. Co za kurwa zjeb. Mam nadzieję że Karol spotka się w walce ze spierdolonym umysłowo jutuberem ciągnącym hajs od dzieci z podstawówki, ale na ulicy i wypierdoli mu solidnego placha za to pierdolenie przy jego armii gimbusów, no chyba że to prowo to przyznaje aż za mocne. Z tego fame tylko łazarski gladiator w mym sercu a gimbusiarnie jebać po same bile.

 12. A tam czasem ostrzej nie bylo? Widze, ze inne zrodla wkladaja Bedorfowi taka wypowiedz w usta

  „Posłuchaj mnie ty ośle. Stoczyłeś jedną walką na niby. Nagrywasz jakieś durne filmy na ten swój YouTube. I co ty myślisz, że się możesz panoszyć? Weź zejdź na ziemię łososiu ty.”

 13. Niesamowite co się w tym kraju wyprawia. Jakiś placek i internetowy pajac wyzywa do walki zawodnika mma który pierdnięciem urwałby mu głowę.

 14. Pomyśleć że parę lat temu Meduza przepraszał obsrany Faziego za poparcie Cypisa. Dzisiaj ten sam Meduza kozaczy w sieci do Bedorfa… wiadomo ekipa od wizerunku Karolka za tym stoi ale by chociaż znali umiar bo widać że to stado pelikanów dla których liczą się wyświetlania aniżeli opinia o człowieku.

  Coś czuję że drugi youtuber rośnie.

 15. Niesamowite co się w tym kraju wyprawia. Jakiś placek i internetowy pajac wyzywa do walki zawodnika mma który pierdnięciem urwałby mu głowę.

  Przecież to jest ustawione chłopie

 16. o czym Ty do mnie padosz?

  Widać, że świeżak, skoro nie pamięta jak Waluś nazywał swoich sparingpartnerów gejami. Gays i te sprawy. xD

 17. I oczywiście przypadkiem Karol Bedorf otwiera nowy projekt:

  xD

  Tak się robi promocje, a nie jakieś nudne wywiady: ,,klatka pokaże", dzięki moi sponsorzy, których nie mogę nigdy spamiętać, yyy, yyy razy 100.

  Za to zawsze ceniłem Bedorfa, że przynajmniej dało się z nim obejrzeć wywiad do końca.

  Można się jak Michał Kita obrażać na rzeczywistość czyli kopać się z koniem (takie tam pizdy walczą, my starzy to…

  ..nigdy nie potrafimy się przyznać do porażki xD)

  , albo się dostosować do rzeczywistości. Nie przetrwały na ziemi najsilniejsze zwierzęta, tylko te które najlepiej potrafiły się przystosować do zmian.

  W świecie sportu jest tak samo

 18. Gwiazdy KSW jak ładnie sie będa promować i dobrze krzyczeć to maja szanse na angaż w Fame MMA. A Martin będzie chyba musiał wrócić do zawodu Kelner w mariocie. Moim zdaniem ksw juz nie ma szans z Fame MMa. Dzieciaki ktore to ogldaja maja zawsze czas wolny w sobote żeby obejrzec Famme mma, po za tym zawsze wiedzą kiedy jest gala bo o tym rozmawiam zapewne w szkole. Maja komórki, laptopy wiec nie sprawia im problemu zakup PPV. Fame mma ogladaja wszyszczy nie zaleznie czy ktos trenuje czy nie. Tam chodzi bardziej o rozwiązywanie konfliktów i spin internetowych niz o kunszt i umiejętności. A ksw wśród moich znajomych którzy coś tam jeszcze ogladali teraz praktycznie legło, bo nie znaja już nikogo kto tam walczy. Gwiazdy upadły a pudzian się już im znudził.

 19. Gwiazdy KSW jak ładnie sie będa promować i dobrze krzyczeć to maja szanse na angaż w Fame MMA. A Martin będzie chyba musiał wrócić do zawodu Kelner w mariocie. Moim zdaniem ksw juz nie ma szans z Fame MMa. Dzieciaki ktore to ogldaja maja zawsze czas wolny w sobote żeby obejrzec Famme mma, po za tym zawsze wiedzą kiedy jest gala bo o tym rozmawiam zapewne w szkole. Maja komórki, laptopy wiec nie sprawia im problemu zakup PPV. Fame mma ogladaja wszyszczy nie zaleznie czy ktos trenuje czy nie. Tam chodzi bardziej o rozwiązywanie konfliktów i spin internetowych niz o kunszt i umiejętności. A ksw wśród moich znajomych którzy coś tam jeszcze ogladali teraz praktycznie legło, bo nie znaja już nikogo kto tam walczy. Gwiazdy upadły a pudzian się już im znudził.

 20. Internetowe kozaki nawet złotówka nie pójdzie z mojej kieszeni na wspieranie tego Fame cyrku… Tak samo te filmiki,oglądaniem nabija się idiotom kase. Never kurwa. Wole obejrzec mistrza Rocco w akcji.

  P.S. Karolek jebnij mu.

 21. Internetowe kozaki nawet złotówka nie pójdzie z mojej kieszeni na wspieranie tego Fame cyrku… Tak samo te filmiki,oglądaniem nabija się idiotom kase. Never kurwa. Wole obejrzec mistrza Rocco w akcji.

  P.S. Karolek jebnij mu.

  ile to w ludziach wywoluje emocji…

  sprzedane! :beczka:

 22. ile to w ludziach wywoluje emocji…

  sprzedane! :beczka:

  Jak się pracuje pt sob nd i czyta takie bzdety to emocje są wskazane

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.