Karolina Kowalkiewicz, która ma za sobą operację związaną ze złamaniem kość oczodołu, jest zdecydowana na powrót do klatki UFC i systematycznie pracuje nad formą.

W niedawnej rozmowie dla serwisu Onet.pl Karolina Kowalkiewicz powiedziała, że na razie próbuje wrócić do formy. Robi coraz mocniejsze treningi i myśli, że już niedługo będzie mogła wejść na pełne obroty.

Fani, którzy obserwują poczynania Karoliny w mediach społecznościowych, mają też możliwość śledzenia tego, jak Polka radzi sobie na treningach.

W najnowszym materiale Karolina zaprezentowała jak pracuje na worku, a wcześniej pokazała również trening na tarczach. W jednym z wpisów dodała również:

“Rób to co kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”. Jeszcze długa droga przede mną zanim odzyskam formę, ale czuję, że z treningu na trening jest coraz lepiej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Karolina na razie nie ma żadnej upatrzonej rywalki na powrót. Podejmie walkę z każdym kogo jej zaproponuje UFC i jak mówi, nie może się już doczekać kolejnej walki.

Polka ma za sobą 11 walk w organizacji UFC, w tym starcie o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk. W ostatnim czasie Karolina nie ma dobrej passy, przegrała bowiem swoje cztery ostatnie walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.