Udany powrót do klatki na UFC Fight Island 8 zaliczył Warlley Alves (MMA 14-4-0). Brazylijczyk już w pierwszej rundzie rozprawił się z Mounirem Lazzezem (MMA 10-2-0).

30-latek zaprezentował niezwykle agresywny styl walki. Już od pierwszych sekund ruszył na swojego rywala, naruszając go ciosami. Po zmaganiach w stójce, a następnie w klinczu, Alves rozerwał uchwyt i zaatakował niezwykle mocnymi, trzema kopnięciami na korpus. To wystarczyło, aby odebrać Lazzezowi chęć do dalszej walki.

Alves powrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz wystąpił w listopadzie 2019 roku, jednak w drugiej rundzie został poddany przez Randy’ego Browna. Wcześniej Brazylijczyk pokonywał między innymi Sergio Moraesa, Sultana Alieva, Salima Touahriego czy Colby’ego Covingtona, przegrywał natomiast z Jamesem Krause, Kamaru Usmanem i Bryanem Barbereną.

„The Sniper” udanie zadebiutował w UFC w lipcu ubiegłego roku, pokonując jednogłośnie na punkty Abdula Razaka Alhassana. Wcześniej Lazzez zwyciężał na takich galach, jak UAE Warriors czy Brave CF.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.