WIDEO: Urijah Faber znokautował Ricky'ego Simona!

Trzeba przyznać, że kiedy nadeszła chwila wejścia Urijaha Fabera do oktagonu w Sacramento nastąpiła euforia. Dla kibiców zdecydowanie walką wieczoru dzisiejszej gali był występ lokalnego zawodnika z Kalifornii.

Obaj panowie rozpoczęli bardzo aktywnie na nogach, Faber zainkasował kilka ciosów oraz niskie kopnięcie, ale po chwili skontrował kapitalnym prawym sierpem i zakończył przedstawienie gradem ciosów w parterze. „Kalifornijski dzieciak” miał wręcz wymarzony powrót do UFC, gdyż sama walka potrwała zaledwie 47 sekund.

Warto wspomnieć także o tym, że Urijah w oktagonie po raz kolejny wyzwał do walki obecnego mistrza wagi koguciej- Henry’ego Cejudo.

26 KOMENTARZE

 1. Wyszedł przy dobrej nucie to skandowali ; )

  Dobrze weszło, a potem jeszcze lepsze te dobitki, bo Wiking trochę musiał się postarać żeby ich rozdzielić : D

 2. urijah faber po pas!

  Żarty żartami ale jakby tam mu się udało, to byłaby to jedna z lepszych historii w mma

 3. Osobiście nie podnieca bym się calivornijskim dzieckiem ani żadnym innym, wracając pas nie jest w jego zasięgu.

 4. Jestem zaskoczony. Myślałem, że Faber jest kolejnym dziadkiem, który ubzdurał sobie, że jest w stanie rywalizować z czołówką, a tu bardzo ładny występ dał.

 5. Mam nadzieję, że nie dostanie walki z Cejudo. Sterling oraz Yan zasługują na nią bardziej.

 6. Mam nadzieję, że nie dostanie walki z Cejudo. Sterling oraz Yan zasługują na nią bardziej.

  :Duke3d::Duke3d: to może zadecydować. Łatwa walka do promocji.

  Nie wierzyłem w Fabera kompletnie. Propsy dla niego jak walka sie zaczeła to nie wyglądało to dobrze wydawało się jakby refleks już nie był taki jak kiedyś a tu nagle wyleciał z tym prawym  :razz:enn:

 7. :frankapprove:

  zdziwko?

  Z takimi powrotami jaki miałby być w jego przypadku jest tak, że człowieka zastanawia tylko jak bardzo wpierdol dostanie osoba, która wraca.

  :beczka:

 8. Byłem ciekaw jak 40-latek sobie poradzi w tej małej wadze, po przerwie i całkiem nieźle, ale ciekawe jak to by wyglądało na pełnym dystansie.

 9. Jebnięcie weszło pięknie…i dobrze że sędzia był duży chłop bo mniejszy gabarytowo mógłby ich nie rozdzielić…:razz:jelen:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.