W restauracji w Texasie doszło do zajścia z udziałem kontrowersyjnego zawodnika MMA, „Platinum” Mike’a Perry’ego. Amerykanin, który w ostatnim pojedynku po decyzji sędziowskiej pokonał Mickeya Galla, uderzył w restauracji starszą osobę. Według TMZ, menadżerowie lokalu poprosili Perry’ego o wyjście, a on odpowiedział uderzając pracownika. 28-latek w trakcie wyprowadzania z restauracji wdał się w kolejny w konflikt i wtedy uderzył starszego człowieka co zostało uwiecznione na wideo. Raport policyjny został złożony, lecz nikt nie został aresztowany. W trakcie kłótni słychać także jak zawodnik UFC używa wielu rasistowskich słów.

Do zajścia doszło w restauracji Table 82 w Texasie, gdzie Perry obecnie przebywa ze swoją partnerką. Ta wyszła z lokalu zaraz przed tym jak doszło do bójki ze starszym człowiekiem. Inna dziewczyna próbowała powstrzymywać „Platinuma”, lecz nieskutecznie. Jak podaje MMA Fighting, według świadków zawodnik pił w restauracji alkohol. Policja spisała protokół, w którym zapisano Perry’emu wykroczenie oraz napaść. Będzie on musiał stawić się w sądzie. MMA Junkie poinformowało, iż Perry opuścił restaurację bez zapłacenia rachunku. Właściciele lokalu rozważają pozew zawodnika o kradzież.

Zawodnik na swoim profilu na Twitterze nie zamierzał komentować sytuacji, o czym dał jasno znać:

73 KOMENTARZE

 1. To jest kurwa NIE DO WIA RY… Ten gość to największa patola i bezmózg jaki kiedy kolwiek pojawił się w UFC. Mam nadzieję , że zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje wobec tej zjebanej ameby… Ja rozumiem , że w dzisiejszych czasach każdy chce być jak McGregor ale kurwa bez jaj.

 2. Mike jest prawdziwy gangsterem

  :frankapprove:

  Dawać tego killera z Conorem o pas Największego Rozpierdalakę Staruszków :cmgkeepgoing:

  Co z zjeb.

  :mjsmile:

 3. Nie jest Conorem, więc pewnie wyleci z UFC

  :danaillegal:

  Perry zawsze wydawał mi się takim pozytywnym wariatem, ale takie zachowanie to dno i zawodnik MMA powinien mieć świadomość jak łatwo mozna kogoś uszkodzić, czy nawet spowodować śmierć (upadek I uderzenie potylica w twardy grunt itp) i unikać takich zachowan

 4. Kurwa przeciez dziadek sam wystartował hahaha. Standard, ktoś chleje i mózg traci kontrole, zamiast dać mu sie wyszaleć co każdemu się należy, "szlachta", która akurat nie szaleje i zapomina jak to jest zaczyna swoje "uspokajanie" czyli podkrecanie atmosfery, a potem zdziwieni że tak się potoczył wieczór. Było od razu wezwać psiarnie a nie udawać negocjatora bruca willisa

 5. W trakcie kłótni słychać także jak zawodnik UFC używa wielu rasistowskich słów.

  Jemu wolno bo jest w 2% czarny :fjedzia:

 6. Rudy zbieracz monet jak widać jest inspiracją dla zawodników ufc. Dobrze że przynajmniej znokautował dzioda, bo naćpany rudy nawet najmniejszego wrażenia na tamtym ziomeczku z baru nie zrobił:DC:

 7. Ja pierdole, patola najwyższych lotów.

  Zadzwonili w końcu po tę policję?

  Mam taką nadzieje i chuj pójdzie siedzieć, bo z tego co można wywnioskować to już wcześniej kogoś pobił, stąd cała afera.

 8. Mike Perry 2 tyg temu – mam najwspanialsza najbardziej wspierająca kobietę na świecie.

  Mike Perry dzisiaj – Dz**o nie jesteś kurwa po mojej stronie

 9. Działał w samoobronie. Rozsierdzony tłum gości restauracji chciał dokonać na nim linczu, więc musiał sprzedać komuś klapsa ostrzegawczego.

 10. i cyk do pierdla.

  za to nigga , jedzie po niego policja BLM

  Nie, bo się chwalił, że ma czarne korzenie.

  :razz:utinlaugh:

 11. W sumie dziadek mu wykrzyczał w twarz "maderfakier" i wystartował z łapami. Ale zachowanie nie przystoi, mógł zabić.

 12. Czytając tytuł chciałem napisać, że każdy ma prawo uderzyć wkurwiającego, zrzędliwego dziada. Ale patrząc na powyższą sytuację, to zdecydowana przesada i #teamdziad w sądzie.

 13. Do zajścia doszło w restauracji Table 82 w Texasie, gdzie Perry obecnie przebywa ze swoją partnerką.

  Po co ciągle tam siedzą?

  :awesome:

 14. Wow, swoją laskę też zwyzywał :mamed:

  Mike Perry 2 tyg temu – mam najwspanialsza najbardziej wspierająca kobietę na świecie.

  Mike Perry dzisiaj – Dz**o nie jesteś kurwa po mojej stronie

  Do zajścia doszło w restauracji Table 82 w Texasie, gdzie Perry obecnie przebywa ze swoją partnerką. Ta wyszła z lokalu zaraz przed tym jak doszło do bójki ze starszym człowiekiem. Inna dziewczyna próbowała powstrzymywać "Platinuma", lecz nieskutecznie.

 15. Zawsze myślałem, że jest strasznym patusem, ale ostatnio zacząłem zauważać, że do tego typ jest ciężko niezrównoważony psychicznie. Prędzej czy później albo wróci do pierdla albo wpędzi się w nałóg i wykituje gdzieś na ulicy. Jeszcze ten śmieszny wysoki głosik jak u kastrata, ale beka :mjsmile:

  Oczywiście wierzę, że jest to koniec przygody tego indywiduum w UFC, czekałem na to od dawna. Nawet lepiej, że w ten sposób, niż żeby dostał kolejny wpierdol. Ogólnie nie chcę sobie nawet wyobrażać jak bardzo mu odkurwi po zebraniu jeszcze większych obrażeń…

 16. I to jest właśnie różnica między krulem, a jakimś byle pachołem z mma. Jak chcesz bić dziadka, to lekko, użyj tyle siły, żeby nie zrobić większej krzywdy, a za to duże zamieszanie. Ucz się od krula.

 17. Zawsze myślałem, że jest strasznym patusem, ale ostatnio zacząłem zauważać, że do tego typ jest ciężko niezrównoważony psychicznie. Prędzej czy później albo wróci do pierdla albo wpędzi się w nałóg i wykituje gdzieś na ulicy. Jeszcze ten śmieszny wysoki głosik jak u kastrata, ale beka :mjsmile:

  Oczywiście wierzę, że jest to koniec przygody tego indywiduum w UFC, czekałem na to od dawna. Nawet lepiej, że w ten sposób, niż żeby dostał kolejny wpierdol. Ogólnie nie chcę sobie nawet wyobrażać jak bardzo mu odkurwi po zebraniu jeszcze większych obrażeń…

  Jemu najbardziej odkurwi jak rzuci go dziewczyna na której punkcie dostał totalnego pierdolca. A rzuci go, to pewne.

 18. Po co ciągle tam siedzą?

  :awesome:

  Niedokładnie oglądasz. Przecież Perry mówił na końcu, że czeka na policje :razz:ociesznymirek:

 19. Ja rozumiem , że w dzisiejszych czasach każdy chce być jak McGregor ale kurwa bez jaj

  Ja nie chce,dla mnie takie zagrywki to jest totalne dno. Szkoda że koleś nie wyciągnął gnata i go nie zastrzelił,tak samo Kondoma McGregora.

  Sportowcy kurwa jego mać :siara:

 20. Perry skoro pijany, to pewnie zaczął kozaczyć, ale pomijając wszystko, to ten starszy pan z przewagą masy, gdyby umarł, otrzymałby kwalifikację na nagrodę Darwina. Gdyby mnie ktoś ruszył, zgładziłbym wszystko w promieniu 48 metrów, od bakterii E-Coli po Sekwoję Olbrzymią.

 21. Jemu najbardziej odkurwi jak rzuci go dziewczyna na której punkcie dostał totalnego pierdolca. A rzuci go, to pewne.

  Poruchają się i będzie zgoda bo łobuz kocha najbardziej

 22. czyj przeciwnik był starszy?

  😉

  natomiast już tak całkiem poważnie, to posłużę się wpisem  kierownika zamieszania:

  no comment.

 23. To jest kurwa NIE DO WIA RY… Ten gość to największa patola i bezmózg jaki kiedy kolwiek pojawił się w UFC.

  Na szybko:

  :razz:enn::jjsmile::conorsalute:

 24. Ciekawe co tam u WarMachine, jak mu się tam wiedzie?

  kobiete sobie znalazl:lol:

  Jak to w życiu – chłopaczyna się ustatkował, odnalazł Boga i ma szansę na zwolnienie warunkowe za 33 lata, więc wyjdzie jako oczytany człowiek. :muttley:

 25. Nie jest Conorem, więc pewnie wyleci z UFC

  :danaillegal:

  Perry zawsze wydawał mi się takim pozytywnym wariatem, ale takie zachowanie to dno i zawodnik MMA powinien mieć świadomość jak łatwo mozna kogoś uszkodzić, czy nawet spowodować śmierć (upadek I uderzenie potylica w twardy grunt itp) i unikać takich zachowan

  Zawsze był przyjebany. Jeden z tych, co na nich patrzysz i wiesz że jest ograniczony w chuj.

  i cyk do pierdla.

  Nie, bo się chwalił, że ma czarne korzenie.

  :razz:utinlaugh:

  Ja pierdole. Nie ma dla niego ratunku.

 26. Mike inteligencją nie grzeszy to pewne, cholera wie co tam wcześniej zaszło, ale jedno wiem.

  Może i pan z baru był starszy ale na oko z dwadzieścia kilogramów cięższy od Platynowego i to on ruszył na Perrego jak rozjuszony afrykański bawół.

  Nie wiem co Mike miał zrobić?

  Nadstawić drugi policzek?

 27. Mike inteligencją nie grzeszy to pewne, cholera wie co tam wcześniej zaszło, ale jedno wiem.

  Może i pan z baru był starszy ale na oko z dwadzieścia kilogramów cięższy od Platynowego i to on ruszył na Perrego jak rozjuszony afrykański bawół.

  Nie wiem co Mike miał zrobić?

  Nadstawić drugi policzek?

  Najbardziej zszargałby wizerunek UFC, gdyby dał się pobić. Powinni dać mu podwyżkę za uwalenie grubasa :KotKapitalista:

 28. Pierdolnięty może jest, ale widać, że nie zaatakował pierwszy. Starszy czy nie, kawał byka i wyleciał z łapami, to sie Perry bronił. To tego czasu nie używał rąk.

 29. Pierdolnięty może jest, ale widać, że nie zaatakował pierwszy. Starszy czy nie, kawał byka i wyleciał z łapami, to sie Perry bronił. To tego czasu nie używał rąk.

  wyszedł z lokalu, dziad za nim szedł, prowokował słownie,ruszył do ataku, obrona konieczna. jak dobrze to jakiś prawnik pociągnie to nawet odszkodoqanie dla Perrego za straty na wiaerunku może wyciągnąć , i to nie małe .

 30. Mnie się wydaje że jedną z tych panien była właśnie ona . A drugą jej koleżanka 😀

  I cyk już 2-0 jako corner.

 31. wyszedł z lokalu, dziad za nim szedł, prowokował słownie,ruszył do ataku, obrona konieczna. jak dobrze to jakiś prawnik pociągnie to nawet odszkodoqanie dla Perrego za straty na wiaerunku może wyciągnąć , i to nie małe .

  Dokładnie, dziad był zwolennikiem rozwiązań siłowych, więc dostał w cymbał. Wydaje się, że niektórzy są nakierowani emocjonującym tytułem, że tego nie zauważyli. Szkoda tylko tego "nigga", w tych czasach i w tej sytuacji to idiotyzm.

 32. Dokładnie, dziad był zwolennikiem rozwiązań siłowych, więc dostał w cymbał. Wydaje się, że niektórzy są nakierowani emocjonującym tytułem, że tego nie zauważyli. Szkoda tylko tego "nigga", w tych czasach i w tej sytuacji to idiotyzm.

  Prawda jak łatwo wepchnąć komuś swoją opinię, czytając na innych portalach że zawodnik UFC POBIL starszego mężczyznę to się zastanawiam czy autorzy wiedzą wogole co słowo pobicie znaczy, bajciarze jebani

 33. Przede wszystkim Perry się wkurwił jak go ten dziadek, który rzekomo chciał łagodzić sytuację, zaczął przedrzeźniać, przez co to eskalowało. Bo każdy wie, że mało jest bardziej wkurwiających rzeczy, gdy jesteś wkurwiony, a ktoś cię przedrzeźnia. Wtedy mu Perry powiedział, że go zaraz znokautuje, na co dziadek powiedział "no to dawaj!", ale Perry jeszcze nic nie zrobił. Dopiero jak dziadek ruszył na niego, to Perry dotrzymał słowa.

 34. Dobrze że Platynowy litościwie sprzedał temu szeryfowi tylko cios ręką.

  Po high kicku na głowę nie byłoby co zbierać z tego pana.

 35. Swoją drogą dziadek myślał że jest chuj wie kim i chyba pierwszy ruszył na Mike wiec nie jest tak źle zwykla sobotnia awantura.

 36. Przede wszystkim Perry się wkurwił jak go ten dziadek, który rzekomo chciał łagodzić sytuację, zaczął przedrzeźniać, przez co to eskalowało. Bo każdy wie, że mało jest bardziej wkurwiających rzeczy, gdy jesteś wkurwiony, a ktoś cię przedrzeźnia. Wtedy mu Perry powiedział, że go zaraz znokautuje, na co dziadek powiedział "no to dawaj!", ale Perry jeszcze nic nie zrobił. Dopiero jak dziadek ruszył na niego, to Perry dotrzymał słowa.

  Tylko ta dyskusja się ogranicza do dziadka bo to jest widoczne na nagraniu, ale przed tym dziadkiem Perry pobił jeszcze dwie osoby.

  @baju na nagraniu może nie jest narzeczona Platinuma, ale ona też tam była, według relacji naocznych świadków próbowała go uspokoić w sposób właściwy dla planktonu intelektualnego jakim są, czyli go drapiąc..

 37. Było nie było od 4 dni dziwnym trafem Majki słodkopierdzących foci ze swoim szlaufem na instagram nie wrzuca.

 38. Tylko ta dyskusja się ogranicza do dziadka bo to jest widoczne na nagraniu, ale przed tym dziadkiem Perry pobił jeszcze dwie osoby.

  @baju na nagraniu może nie jest narzeczona Platinuma, ale ona też tam była, według relacji naocznych świadków próbowała go uspokoić w sposób właściwy dla planktonu intelektualnego jakim są, czyli go drapiąc..

  Mi się wydaję, że ona wyszła pierwsza.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.