Roberto Soldić już na KSW 43 we Wrocławiu pierwszy raz będzie miał okazję do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej organizacji KSW, który zdobył w pojedynku z Borysem Mańkowskim. Zobaczcie krótkie migawki z treningu Robocopa przed zbliżającym się wydarzeniem.

https://www.instagram.com/p/Bg89vushw_6/

KSW 43 odbędzie się 14 kwietnia. Na gali wystąpią także m.in. Damian Janikowski czy Michał Andryszak. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

 

4 KOMENTARZE

 1. Ja wiem ze po walce z Borysem wszystkim wydawało się że Soldic jest nie z tej ziemi, ale w rzeczywistości uważam że tak nie jest i udowodni to już niedługo Du Plessis :deniro:

 2. Ja wiem ze po walce z Borysem wszystkim wydawało się że Soldic jest nie z tej ziemi, ale w rzeczywistości uważam że tak nie jest i udowodni to już niedługo Du Plessis :deniro:

  Też mam takie odczucia. Du Plessis niedoceniany, a pozytywne  postrzeganie Soldica jest wzmacniane przez jego sylwetkę. I KSW.

 3. Ja to się tak jaram na ta walke, że do tego 14 kwietnia cały spłone chyba. Co smieszniejsze, du plessis wrzuca też posty w języku Polskim na fb, chyba planuje się zadomowic w KSW:jjsmile:

 4. Przykład Roberto pokazuje, że ciężkim treningiem można dojść wypełnienia postawionych sobie celów.

  :redford:

  😆

  :igła:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.